Opakované angíny

8
15.10.04 12:04

Opakované angíny

Ahoj holky,
mám 1,5letou dceru. Od 1roku jsem přestala kojit a od té doby měla 3× angínu (antibiotika 3× za půl roku). Mudr. jí vzala jen výtěr z krku a čekáme na výsledky. Mohly by jste mi poradit,máte-li s tímto zkušenosti jaké vyšetření by se měly malé udělat a nebo doporučit nějakou prevenci,no prostě budu vděčná za každou maličkost,kterou mi napíšete.
To přece není normální aby měla tak často angíny.
díky,Lenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
22.11.04 19:24

opakované angíny

Ahoj Lenko.
My jsme užívali NUTROLIN-B sirup(užívá se po léčbě antibiotiky…)-to malé pročistilo organismus.A pak nám doktorka předepsala léky na posílení imunity(RIBOMUNYL)-a ten teď užívá už 4měsíce(ale má tímpádem odložené očkování).Byli jsme na ORL(ušní,krční,nosní)-tam ji pořádně vyšetřili a pak ji dětská lék. vzala krev a výtěry z krku.Jo a ještě užívá malá(22měs.)2× denně Zodac-kapky.Takže se neboj a klidně s ní zajdi na to ORL a nebo se každopádně s dětskou lék. poraď co dál,ať do ní necpe furt dokola antibiotika-to nic neřeší 8O .Držím pěsti.Měj se hezky.Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.2.05 17:31

aby se angíny neopakovaly

Častá nemocnost malých dětí dovede rodiče (a nejen je) pořádně potrápit. Přitom časté podávání antibiotik problém neřeší, ale spíše uzavírá ten začarovaný kruh. Dětští lékaři se proto snaží podpořit imunitní systém těchto dětí - způsobů je mnoho: výživa, otužování, životospráva a také různé medikamenty. V poslední době získává oblibu také Wobenzym, který se rozhodně vyplatí začít užívat již současně s antibiotiky v průběhu onemocnění a pak pokračovat několik týdnů i měsíců. Onemocnění by se pak už neměla vyskytovat tak často a v takové síle, přitom velkou předností je, že lék nemá žádné vedlejší účinky. Držím vám palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
64
29.12.11 20:36
ja mam 13 mesicniho a anginu mel uz po 5 nebo po 6 sila a nic stim nikd otaky nedela 8o
ljenka píše:
Ahoj holky,
mám 1,5letou dceru. Od 1roku jsem přestala kojit a od té doby měla 3× angínu (antibiotika 3× za půl roku). Mudr. jí vzala jen výtěr z krku a čekáme na výsledky. Mohly by jste mi poradit,máte-li s tímto zkušenosti jaké vyšetření by se měly malé udělat a nebo doporučit nějakou prevenci,no prostě budu vděčná za každou maličkost,kterou mi napíšete.
To přece není normální aby měla tak často angíny.
díky,Lenka.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2661
11.2.12 10:55

Na Vánoce onemocněl syn spálovou angínou. Dostal Klacid. Vše proběhlo bez větších problémů. Po měsíci se angína objevila opět. Tentokrát prý ne spálová. Dr. dělala výtěr. Dostal ATB Cevzil. Neměl ani teplotu, jen ho truchu bolelo v krku. Po pár dnech se u dcery objevila spálová angína, bez teplot. Jen bolesti v krku. Při kontrole všechno OK, moč, krev. Do 10 hodin od kontroly dcera opět bolest v krku. A zase angína. Chodí na píchaný PNC a po 6 dávkách má krk stále zarudlý. No a před chvílí přišel syn, že ho bolí v krku. Má ho zarudlý. Jinak je bez teplot. Už opravdu nevím, co mám dělat. Teď spolu téměř nebyli v kontaktu. A stejně se to opakuje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.14 12:09

Maminky prosim o radu uz podruhe behem mesice mame anginu doprovazenou zanetem stredniho ucha zacne to rymou do druheho dne mu zcervena licko pak ucho a zacne plakat ze ho ousko boli vzdy kdyz dorazime na usni dostane se nam toho ze je nam oznameno ze zanet v ousku je ale horsi je ta angina v tom krku…Je to normalni ted uz to uchp bylo az tak ze ho musel pichnout a rikal ze to bylo za 5dvanact ale ze stejne jako ousko tak ho v tuhle chvili trapi silna angina.na bolest v krku ani jednou nevypadal spiss naopak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.14 12:10

Jinak jsou mu 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie