Operace hydrokely roční dítě

39
25.5.21 22:09

Operace hydrokely roční dítě

Maminky nemá některá zkušenost s operací hydrokely u dětí? Našemu je čerstvě 1 rok a ve čtvrtek nastupujeme do nemocnice na operaci. Vůbec nevím jak to bude, ve čtvrtek celý den budeme jen čekat a operace je v pátek ráno. Nějaký nápad, zkušenost jak ho zabavit? A hl i mě ať nemyslím na to co ho čeká. A taky jak to bejva s jídlem pro děti? Mám si brát vše svoje? Kromě porodu jsem nikdy v nemocnic nebyla tak nevím jak to chodí. Díky za rady, tipy… :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
26.5.21 06:35

Jídlo mu dají v nemocnici, většinou tam mivaji na dětském oddělení hračky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
26.5.21 07:55

@NMartina treba vas pusti ve ctvrtek jeste ven z oddeleni. Jinak na detskem byva koutek s hrackama, ale urcite vezmi i nejake jeho oblibene. Jidlo dostane jak dite, tak i ty. Jen pocitej, ze mozna prvni jidlo ty nedostanes (nez se to vyridi a zaeviduje). Drzim palce, at to zvladnete!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
26.5.21 09:21

@luci.no moc děkuji. Určitě vezmu nějaké hračky. Ale i tak to bude asi náročné 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
4.6.21 21:48

Kdyby se někomu hodilo píšu info jak to s námi dopadlo. Ve čtvrtek proběhlo 2 hodinové kolečko po doktorech pak nás milé překvapili když řekli že můžeme jít domů a nastoupit v pátek (den operace) v 6:15. Čekat na operaci bylo jako věčnost. Syn dostal cca 30min před zákrokem sirup v injekci po té byl malatny zároveň vysmátý a v očích jsem viděla že to není on (ale zároveň jsem věděla že to ponese líp to loučení se mnou) pak přišla sestřička že se jde na věc. Doprovodil jsem je ke dveřím od sálu, dal jsem nemohla a čekala na pokoji. Operace dopadla dobře, jen ty 2,5 hod na JIPu byli hrozné, stresující. Poté na pokoji syn spal, mohl se napít takze když se vzbudil napil se a pak spinkal dal. Druhý den hurá domů. Maminky to prožívají kolikrát hůř jak ty děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat