Operace hydrokély u 7.měs.miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 01.11.10 10:50
Operace hydrokély u 7.měs.miminka

Prosím kdo mi poradí jak probíhá operace hydrokély na varlatech.Jdeme 29.11 na operaci se synem bude mu 8.měsíců s hydrokélou ve varlatech.Je tato operace bolestivá?Jak probíhá a jak rychle se to hojí?Bude mít viditelné stehy?
Děkuji za odpovědi.

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 01.11.10 11:01

Ahoj, proč ho tam ženou tak rychle, to má nějak vážné? 8-o Jaká operace je nevím, naštěstí jsme na ni nešli, na naší chirurgii řekli počkat do roka zda vymizí - a vymizela. Držím pěsti ať je rychle fit.

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 01.11.10 11:23

Ahoj syn má hydrokélu na jednom varlátku ale postupně se to zlepšuje tak nás mudr ani nikam neposlala. Říkala mi, že do 1-2 let se to vůbec neoperuje, jenom pozoruje. Proč vás posílají tak brzo?
Jsem moc neporadila co?:-).

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 01.11.10 11:25

Má to hodně velké a byli jsme tam ve 3.měsících a teď v 8 mu to chtějí operovat má to na obou varlatech na jedné straně opravdu hodně velké a takové celé naběhnuté.Tak zřejmě ,proto nás tam ženou.

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 01.11.10 12:26

Jasně, tak tím pádem je asi lepší jít dřív. Tak moc držím pěsti a snad se najde maminka co ti odpoví. Pak sem napiš jak budete mít po operaci.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 01.11.10 12:33

my meli torzi varlete, takze sice ne hydrok. ale zasah na varlatech to byl. Tyden byl opatrnejsi, evidentne to bolelo, muselo se opatrne prebalovat, jizvy na varlatech ma a i na brise. po operaci jsme nastoupili k nemu, takze byl bez nas jednu noc, byl hooodne vycerpany, takze prvni dva dny porad spal

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 01.11.10 12:35

No já sním budu celou dobu v nemocnici říkali mi,že tam za 3 dny můžeme domu když bude vše v pořádku tak doufám,že do 4.12 budeme doma to mam narozeniny.Jsem na to fakt zvědavá a vůbec se na to netěším :-(

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.10 13:38

Jani, ať dobře dopadnete :andel: a Kamilka to moc nebolí :hug:

Amber
Extra třída :D 14500 příspěvků 01.11.10 14:05

Jani a kam s tím jdete? Není lepší zkusit ještě jiný názor?

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 01.11.10 14:12

Do Ústí jdeme tam 29.11 a na předoperační 26.11 na levý straně se to stáhlo,ale na pravý ani náznak viděli to 2 doktoři a nevěří,že to zmizí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >