Opožděná menstruace kvůli kojení?

9
8.3.21 10:55

Opožděná menstruace kvůli kojení?

Ahoj holky,
obracím se tady s prosbou o pomoc. Mám doma skoro půl roční dceru, kterou kojím a dávám dva příkrmy. MS jsem dostala 3 měsíce po porodu, jednou co 20 pak co 25 a teď mám zpoždění 36 den. S manželem se moc nemilujeme, protože vůbec nemám chuť, takže za měsíc 2× s uděláním na břicho :mrgreen:,ale co když kapka :mrgreen: Může to být tím, že kojím nebo jít pro test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7872
8.3.21 11:07

Může to být to i to. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 12:01

Já jsem takhle otěhotněla, když synkovi byly 3 měsíce. Plně jsem kojila. Jasně, že když se nechráníte, že můžeš být těhotná. Nebo ti jen vynechala ms., občas se mi to stává taky. Udělej test a uvidíš. Teď jsme s manželem přerušovanou soulož praktikovali 1,5 roku (předtím jsem brala HA) a pár dnů zpátky jsem zjistila, že jsem těhotná. Snad si věděla, že to není vysokoprocentní ochrana, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
9
8.3.21 12:40

Jo já vím, vždy si dáváme pozor a manželovi v tom naprosto věřím. Zkusím udělat test a uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7872
8.3.21 15:36
@JanaHel píše:
Jo já vím, vždy si dáváme pozor a manželovi v tom naprosto věřím. Zkusím udělat test a uvidíme.

Používejte aspoň spermicid pokud další dítě úplně neplanujete. Preejakulat taky obsahuje spermie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
10.3.21 23:58

@JanaHel ahoj, jak jsi dopadla, zakladatelko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.3.21 08:11

@Stueyina ahoj, test negativní a zpoždění 11 dní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
11.3.21 10:45

@JanaHel ahojky, tak nejspíš jenom nějaké rozházené hormony :nevim: buď ti dorazí co nevidět nebo ti vynechá jeden cyklus… Já mám dneska 21 den zpoždění, odpo jedu nakoupit, tak raději koupím i test, ikdyz si myslím, že to mám taky ještě rozharašené.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.3.21 10:56

@Stueyina tak pak dej vědět, držím palečky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
11.3.21 20:04

@JanaHel ahojky, tak test taky negativní.. Takže jsem nejspíš prostydla, jelikož minulý týden jsem měla trošku problémy tam dole, ale naštěstí nic závažného… Tak dej vědět, kdy ta mrcha nakonec dorazila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.3.21 20:06

@Stueyina tak super :palec: určitě dám, záleží, kdy se bude frajerce chtít :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu