Menstruace se zpozdila o 3 týdny

4
23.4.20 11:45

Opožděná menstruace o 3 tydny

Ahoj chci se zeptat naposled jsem měla menstruaci 3.3.2020 do další menstruace jsem měla mít 22.dni ale do teď jsem ji nedostala a to jsem ji měla dostat 1.4 žádné příznaky nepocituji akorát se mi o trošku zvětšili prsa a proto se chci zeptat jestli je normální aby byla opožděná menstruace skoro o 3 tydny a jestli ještě počkat než se dostaví MS a nebo udělat tehu test. Podle kalkulačky na internet která mi do teď celou dobu fungovala tak mi to píše že mám udělat test až 27.4… Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
23.4.20 11:48

Pokud jsi to měla dostat 1.4, tak máš zpoždění 22 dní.. Test sis měla dělat už dávno :nevim: Tak šup do lékárny :palec: Test 27.4 by sis dělala, pokud by MS toho 1.4 přišla.. Ale nepřišla, takže testuj už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 11:57

@Zlobolka123 mě přišlo právě divné že jsem to měla naposled v březnu a do teď nic.. A když jsem volala dneska na gyndu tak mi řekl doktor ať ještě týden třeba počkám že se to mohlo třeba jen opozdit tak se raději tady ptam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
23.4.20 11:59
@tedi píše:
@Zlobolka123 mě přišlo právě divné že jsem to měla naposled v březnu a do teď nic.. A když jsem volala dneska na gyndu tak mi řekl doktor ať ještě týden třeba počkám že se to mohlo třeba jen opozdit tak se raději tady ptam

Určitě si udělej test.. Máš velké spozdeni. Dle mého není naco čekat :nevim: a podej pak info :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 12:02

@Zlobolka123 dobře za hoďku pojedu do města tak skočím do lékárny a pak dám vědět děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
23.4.20 12:19

Přesně tak šup pro test :). Pokud máš pravidelnou MS, tak máš dost zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.4.20 23:22

@Zlobolka123 tak jeden těhotenský test se potvrdil ted udělám hned ráno další pro jistotu a hned budu volat dr. Abych šla na kontrolu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
24.4.20 11:05
@tedi píše:
@Zlobolka123 tak jeden těhotenský test se potvrdil ted udělám hned ráno další pro jistotu a hned budu volat dr. Abych šla na kontrolu ;)

Tak super. Snad to bylo plánované a jsi šťastná :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 07:24

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat za dceru. Dcera mivá menstruaci 30, 31, 32, 33 ma jí teprve rok je jí 13. A ted to je 35 den cyklu co ji nedostala a tak se patám jestli wermox
oddaluje ms? A jeste mi rikala ze priznaky mela ale už je moc nema. Predem dekuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5570
29.4.20 07:32

@Kristynaaaaaaaaaa Tak jednak bych ve 13ti letech nečekala pravidelnost v příchodu MS…a jestli na to má vliv wermox netuším, nicméně bych počkala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.20 13:57

@Salorka dobře díky když menstruaci nedostane ani příští měsíc tak se nic neděje? Má menstruci teprve rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat