Pálení pochvy mykoza

Anonymní
20.4.20 06:39

Pálení pochvy mykoza

Dobrý den
Nějakou dobu sem brala antibiotika a předtim sem měla močovou infekci, je mi 16, nedávno se mi obevila mykoza, začala jsem používat crem a trochu to zabralo, myslela jsem ze už se to vylečilo ale když sem měla pohlavní stýká s přitelem mám pocit že se to vrátilo, je nějaká domácí léčba? Dekuji :nevim:
Slysela jsem že česnek pomáhá do pochvy mate někdo zkušenosti? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1375
20.4.20 07:04

Zajdi si na gyndu (dá ti předpis a za chvíli máš pokoj), popřípadě si udělej srandu z přítele, že spí s nějakou jinou a přenáší mezi vámi choroby. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
20.4.20 07:05

Kup si v lekárně čípky a partner se musí přeléčit taky. Pro něj existuje krém. Přípravků je více. Například gyno pevaryl, clotrimazol. V lékárně ti poradí. Rozhodně ne česnek. Pro rychlou domácí pomoc je bílý jogurt nebo tvaroh, ale neslouží to k léčbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
20.4.20 08:03

Do lékárny koupit jenamazol, je to krem, jeden pro tebe druhý pro přitele, ty na tři noci on mazat a bude to v cajku, ale musí se to dodržet, udělali jsme to tak s partnerem a máme pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.20 14:52
@Anonymní píše:
Dobrý den
Nějakou dobu sem brala antibiotika a předtim sem měla močovou infekci, je mi 16, nedávno se mi obevila mykoza, začala jsem používat crem a trochu to zabralo, myslela jsem ze už se to vylečilo ale když sem měla pohlavní stýká s přitelem mám pocit že se to vrátilo, je nějaká domácí léčba? Dekuji :nevim:
Slysela jsem že česnek pomáhá do pochvy mate někdo zkušenosti? :zed:

ahoj :mavam:
zkus Gynocaps SR - jsou to jen dvě tablety, které se zavadí 1. a 5. den - takže máš 4 dny pokoj od zavádění, nic tě neomezuje a zaroven si podporuješ vaginální floru lactobacily. Vzdy kdyz pocituji nějaké prvotní palení, nebo vytok, tak si gynocaps zavedu a vzdy zabere. Hlavne po antibioticích, nebo i po bazenu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 10:19

Po antibiotikách je to vždycky problém. Je dobré si pak koupit nějaká probiotika, jinak budeš náchylnější, že se ti tam opět něco zavleče. Nemyslím, že to nutně bylo zavlečeno přítelem. Taky jsem mívala časté problémy a vždycky mi zabral Gynocaps. Dost jsem si oblíbila 2 tabletovou verzi - Gynocaps SR, ptž je skvělá v tom, že se zavedou jen 2 tabletky na 8 dní :) vždycky mě štvalo, jak si každý den musím něco zavádět a jak mě to každý den omezuje.. Tohle je super, první den stačí slipová vložka a tradá sportovat, nebo cokoliv :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat