Opožděná ms při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 21:19
Opozdena ms při antikoncepci

Dobrý den, potrebuju pomoc. Beru 3. měsíc prášky. Minuly měsíc jsem dobrala poslední v pondělí a ms dostala v úterý. Tento měsíc opět v pondělí, ale dnes je čtvrtek a furt nic… s přítelem mivame kondom, ale někdy taky ne.. momentálně jsem trochu nachlazena, myslíte ze by to mohlo byt i tím? Jinak špatně mi nebývá, nespinim ani nic podobného… co myslíte? :,( předem dekuju…

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 21:43

Ahoj, já měla krvácení v pátý den pauzy az. Pokud jsi brala prášky, jak jsi měla brát, tak se nemusíš bát a udělej si třeba test pro klid duše. Někomu ta ‚menstruace‘ úplně během antikoncepce vymizí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:11

Takže menstruace nemusí byt vůbec? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 22:33

No, menstruace to jako taková není. Během užívání nemáš plodné, neplodné dny, ovulaci a tedy ne ani menstruaci, pokud se nepletu ;) .
Nemusí, někdo to třeba nemá vůbec nebo slabé. A pokud bereš prášky tak krátkou dobu, tak si tělo na to možná ještě zvyká.
Zkus ten test, nebo zavolej doktorovi. To budes mít jistější než jak tady po internetu. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 07:29

Moc dekuju :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >