Opožděná MS, negativní test

15
25.1.21 23:05

Opožděně MS, negativní test

Ahoj. Asi půl roku zpátky jsme se začali snažit o miminko. První dva měsíce jsem to dost hrozila - dělala si pomalu každý den ovu testy, brala kyselinu listovou (ve snaze, že snad rychleji otěhotním :lol:) a četla snad každý příspěvek o tehu příznacích a testování. Pořád jsem se pozorovala a samozřejmě se to hned nepovedlo.
Od té doby jsem na to tolik netlacila a všimla si až teď, že mi vynechala MS, i když to není tak neobvyklé. Ale samozřejmě jsem to hned začala považovat za hotové a že jsem těhotná :D. MS mám dost nepravidelnou, takže se mi těžko odhaduje ovu. Proto tu nebudu psát, kolik dní mám po. Orientačně jsem měla mít MS 17.-24.1. Asi 5 dní zpátky mě hrozně začaly bolet prsa (bradvky i zboku), poslední dva dny mě bolí v podbřišku, bývá mi špatně a mívám chutě (pokud si ty poslední příznaky jenom nevsugerovávám :D). Dělala jsem si dva testy - jeden ve čtvrtek a jeden dneska. Oba negativní. Zkoušela jsem dnes i ovu test, který byl taky bez úspěchu.
Možná je brzo a možná už je to jasné, ale já to nevidím (nebo spíš si nechci přiznat, že by byl skutečně negativní). Jakou myslíte, že mám šanci?
Příští týden půjdu k doktorovi, ale pořád nad tím přemýšlím, čtu staré diskuze a potřebuju to s někým probrat(rozuměj se ženami, které to pochopí, ne s mužem, který říká, ať prostě počkám, že na tom nic není :D)

Děkujiza příspěvky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.1.21 23:13

Dřív jsem také měla zpoždění a těhotenské příznaky si vsugerovala. Těhotná jsem samozřejmě nebyla.
Tento měsíc jsem nic neřešila a v den očekávané MS krásná druhá čárka.

Opravdu nemá cenu testovat dřív a pokud vyšel negativně, tak to zkusit za pár dní znovu. Pokud MS nedojde, tak bych navštívila lékaře.

• Citovat
  • Nahlásit
3950
25.1.21 23:16

Při nepravidelném cyklu se to dá jen těžko odhadnout. Zpravidla cca 14 dní po ovulaci by mělo být jasno. Pokud ale nevíš, kdy byla, tak jsme opět na začátku mého příspěvku.
Nezbývá než čekat a nechat to plynout no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.1.21 23:18

Chápu tě, ale já už se z mých negativních testů poučila :mrgreen: Vždy když jsem měla spoždění a udělala test, tak do 2 dnů ms došla a já i tak měla nutkání si raději po ms test udělat znova. No na hlavu. Už jsem poslední 3 měsíce ve fázi, kdy testy nekupuji a koupím ho až ve fázi kdy mi ms bude meškat dyl jak 3 dny. Dr stejně za týden asi ještě nic neuvidí, leda krev jako samoplátce, protože tě bez pozitivního testu na krev nejspíš dr nepošle. Prsa, nevolnosti atd jsou i příznaky přicházející ms, jen dokud člověk neplánuje mimco, tak ho absolutně nezajímá ze ho nějaký prsa boli a ani si toho nevšimne.
Přála bych ti to, ale já to bohužel na těhotenství nevidím, na 99% by ti to po termínu ms už test ukázal :roll:
Ale kdo ví, možné je všechno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
26.1.21 06:01

Těhotenské příznaky způsobuje narůstající HCG a pokud je test negativní, nemůžou být těhotenské příznaky…takže…buď jsi těhotná kratkou chvíli a test to ještě neukázal, nebo máš zpoždění z jineho důvodu…každopádně pokud je test negativni, na ultrazvuku příští tyden doktor těžko něco uvidí…ale těžko říct…já když otehotenela priznaky jsem do 8.týdne neměla žádné a kdyz jsem těhotná nebyla, měla jsem jich spoustu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
26.1.21 08:05

@misa.zizla my už se snažíme přes dva roky, může být i hůř 😄
Teď jsem to podpořila clostilbegytem a posléze utrogestanem, tak jsem verila, že to vyjde.
Utrogestan jsem dobrala ve čtvrtek.
MS stále nikde, test včera i dnes negativní..
Takže tomu už nevěřím.
Jen mi nejde do hlavy, proč mě poboliva v podbřišku a bolí mi dost prsa..
Ale to už tak minimálně 5-6 dní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 12:48

Ahojky holky,
moje poslední perioda byla od 29.12-3.1. Ovulace byla 10.1.podle ovulačních testů a slabého růžového špinění. Další MS měla přijít 23.1., dneska je 27. a mě se menstruace ještě nedostavila. Když se mi opozdila, tak to byl max 1-2 dny.
Poslední test jsem si zkoušela včera ( Mama test ) a byl negativní. Stalo se tohle některé z vás? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
27.1.21 14:58

@Zuzinka1991 a ty mas cyklus jen 25 dni? 🙂
A ano, stalo se mi že jsem měla 5ti denní spozdeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 16:26
@Markéta188 píše:
@Zuzinka1991 a ty mas cyklus jen 25 dni? 🙂
A ano, stalo se mi že jsem měla 5ti denní spozdeni

Ano Marky, mam. Me se to prave jeste nestalo abych to tak měla. Takové delší zpoždění jsem ještě neměla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
27.1.21 16:50

@Zuzinka1991 ono je všechno poprvé. Chtěla bych ti dát alespoň nějakou naději, ale obavám se že teď už by ti to test na 99% bohužel ukázal.
Bude to asi spíš jen hormony a jestli mimčo plánujete, tak ona i hlava muže oddálit ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 22:13

Ahoj mám dotaz. 24.12. 2020 jsem dobrala antikoncepci. Vše proběhlo bez problémů MS přišla přesně na den a pak na den i odešla. V půlce ledna jsem občas ( většinou to trvalo mac 5h) krvacela. Je to měsíc co mám spozdeni. Už 3 týdny mi je neuvolní (nejhorší ráno a večer) at sním cokoli je mi na zvracení. Večer mě hodně pálí žáha,.mota se mi hlava a je mi hodně zle že sedím 3h u záchoda a čekám kdy budu zvracet. Týden zpátky mě začali bolet prsa( nemohu se jich ani dotknout). Nikdy jsem to takto neměla ani před nasazením HA. Sežeru všechno na co přijdu ( i to co bych normálně nesnedla) občas pro zmenu nechuť k jídlu. Jsem unavená, břicho mám jakoby nafoukle, prsa jsou citlivější a nateklejsi. Křeče do podbriska žádné. Nemůžu ani nikam jet pac chodím každých 20 minut čurat.
Problém je že testy jsou negativní a já nevím zda to je mimco a nebo jen hormony po vysazení Ha.

Ano chráněný sex jsme neměli. Předem vám moc děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
22.2.21 22:29

Proč si nedojdeš k lékaři, kdyz se je Ti až takhle zle, že sedíš tři hodiny u záchoda? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
22.2.21 22:34

Tobě je zle, nemáš ms, testy negativní a gynekolog tě nenapadl??? Hlavně ze tě napadne psát dotaz na internet :potlesk:
Ne není to těhotenství ale muže to být sakra něco vážného když je ti tak zle :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 23:06

Napadl. Jen se tam nemohu dovolat a můj lékař tam je až ve čtvrtek. Jindy bohužel ne. Hledala jsme co by to mohlo být. A našla. jsem tuhle stránku myslela jsem že by mi mohl někdo poradit než se dostanu k lékaři :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 23:14

@Markéta188 omlouvám se pokud jsem svým dotazem někoho " naštvala ". Jen miminko si moc přejeme a upřímně doufala jsem že to bude spíše tohle než zdravotní problém. 😔 Od 14 let mám stále nějaký problémy se spodkem. Samozřejmě od rána zase budu zkoušet se dovolat sestře do ordinace abych se domluvila na kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat