Opožděný MS - rada a proč

Anonymní
4.12.20 08:36

Opožděný MS - rada a proč

Ahojky ženy, mám na vás dvě otázky.
Mám opožděný MS, ale těhotná nejsem. Ve stresu jsem nebyla a tak se chci zeptat, z čeho by to mohlo být opožděné? Spíš vaše poznatky, proč tomu tak bylo (kromě těhotenství), je pravda že jsem za poslední půl rok přibrala cca 20 kilo, tak to může být způsobeno tím?

Vždy když mám zánět močáku, tak další měsíc vynechám ale teď by to bylo druhé vynechání, a to se mi nelíbí. Nechci se děsit, že by to mohlo být něco vážného.

A druhá, co vám pomohlo to rozběhnout? Vanu nemám a ostatní babské rady mi nepomáhají, tak spíš nějaké bylinky, jestli nevíte… a upřímně, k doktorce se bojím jít, aby by nedávala nějakou injekci (ještě jsem nebyla na vyvolání MS), z těch mám hrůzu.

Díky moc za milé odpovědi!:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18821
4.12.20 08:38

Nachlazení, stres anovulacni cyklus. Tělo není stroj. Ale nepíšeš, jak dlouhé ti zpoždění je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 08:41
@P4ja píše:
Nachlazení, stres anovulacni cyklus. Tělo není stroj. Ale nepíšeš, jak dlouhé ti zpoždění je.

asi tak 2 měsíce, jak jsem psala - první vynechaný MS měl být po zánětu a teď to bylo druhé vynechání. Myslím, že po dvou měsících bych měla těhotenský test asi pozitivní, ne? :think: A to právě nebyl a zkoušela jsem jich více

• Citovat
  • Nahlásit
6011
4.12.20 08:47

Bez na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
4.12.20 09:10

A nebylo by rozumnější navštívit doktora? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9957
4.12.20 09:16

Mně se to stává například když jsem nemocná, jinak po laparoskopii nechtěla MS přijít a pomohl mi šalvějový čaj. Ale pokud nepřišla už dlouho určitě je na místě zajít na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
4.12.20 09:38
@Anonymní píše:
asi tak 2 měsíce, jak jsem psala - první vynechaný MS měl být po zánětu a teď to bylo druhé vynechání. Myslím, že po dvou měsících bych měla těhotenský test asi pozitivní, ne? :think: A to právě nebyl a zkoušela jsem jich více

Tak to bych k dr. šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
4.12.20 09:51
@Anonymní píše:
asi tak 2 měsíce, jak jsem psala - první vynechaný MS měl být po zánětu a teď to bylo druhé vynechání. Myslím, že po dvou měsících bych měla těhotenský test asi pozitivní, ne? :think: A to právě nebyl a zkoušela jsem jich více

Tak po dvou měsících už bys byla ve třetím měsíci a to už bys opravdu poznala, test by byl okamžitě pozitivní. Ale běž ke gynekologovi, 2 měsíce je dlouhá doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.20 14:16

Ahoj, já mám “podobný problém”, mám hodně nepravidelnou menstruaci, můj cyklus kolísá mezi 32-40 dny, někdy méně někdy více, proste opravdu nepravidelně, 28. Den cyklu jsme měli s přítelem pohlavní styk, samozřejmě s ochranou, akorát kondom praskl :zed: bohužel mě nenapadlo použit postinor, teď jsem ve 45 dni cyklu, menstruace nikde, těhotenské testy jsem dělala, ovšem všechny jasně negativní.. k doktorovi jsem objednána až na příští týden. Tak chci uklidnit.. těhotenství nepřipadá v úvahu, opravdu si ho strašně moc nepřeji.. ještě bych chtěla zmínit, ze během minule týdne jsem měla takový zvláštní vytok, hodně silný a tvarohový, dokonce mě palela pi**na při močení. Příznaky nemám opravdu žádné, až na bolava prsa jako před menstruaci a někdy takové menstruační bolesti.. takže má otázka zní, jestli se mohu spoléhat na ten test a jestli by to mohlo ovlivňovat i něco jiného. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
84
7.12.20 10:43
@Anonymní píše:
Ahojky ženy, mám na vás dvě otázky.
Mám opožděný MS, ale těhotná nejsem. Ve stresu jsem nebyla a tak se chci zeptat, z čeho by to mohlo být opožděné? Spíš vaše poznatky, proč tomu tak bylo (kromě těhotenství), je pravda že jsem za poslední půl rok přibrala cca 20 kilo, tak to může být způsobeno tím?

Vždy když mám zánět močáku, tak další měsíc vynechám ale teď by to bylo druhé vynechání, a to se mi nelíbí. Nechci se děsit, že by to mohlo být něco vážného.

A druhá, co vám pomohlo to rozběhnout? Vanu nemám a ostatní babské rady mi nepomáhají, tak spíš nějaké bylinky, jestli nevíte… a upřímně, k doktorce se bojím jít, aby by nedávala nějakou injekci (ještě jsem nebyla na vyvolání MS), z těch mám hrůzu.

Díky moc za milé odpovědi!:)

Ahoj, injekce na vyvolani MS se nemusis bat. Pichnou ti nahoru do zadku injekci, nejde to opravdu vůbec citit. Ja na to chodila pravidelne jelikoz jsem cykly nemela skoro vubec, ted na to beru Utrogestan. MSpak prisla v rozmezi od 3 do 7 dnu. Je to určite lepsi nez kdyz telo Ms neprodukuje, mela bys to resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat