Opravář pečící trouby?

20.3.20 20:20

Opravář pečící trouby?

Dobrý večer, prosím o pomoc. Už týden sháním někoho, kdo mi opraví troubu Wirpool. Bez trouby je to hrůza a nemůžu se nikam dovolat. Kupovat nová se mi nechce :,(
Nevíte prosím o někom v okolí Olomouce, Přerova? Klidně ji přivezeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.3.20 08:06

Popište mi závadu, troubu Vám na dálku opravím. Respektive Vám řeknu jak nato. Na 40 procent je to spatne těleso, na 30 termostat a na 30 je to neopravitelné. Obě vymeny zaberou průměrnému člověku 30 minut. Je v okolí někdo aspoň průměrný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 08:03
@Ještěceknešamašji píše:
Popište mi závadu, troubu Vám na dálku opravím. Respektive Vám řeknu jak nato. Na 40 procent je to spatne těleso, na 30 termostat a na 30 je to neopravitelné. Obě vymeny zaberou průměrnému člověku 30 minut. Je v okolí někdo aspoň průměrný?
@Ještěceknešamašji
Děkuji vám za ochotu.
Troubu zapnu, normálně svítí světlo a nahřívá se. Za nějakou dobu se vypne. Světlo nesvítí a nenahřívá. Když ale přepnu jen na světlo, tak svítí. Nechám ji zapnutou a za nějakou dobu se buď znovu začne nahřívat nebo ne. Soused důchodce byl elektrikář, všechno zkusil poměřit, všude prej el. jde, tělesa by taky prej měla fungovat. Závadu nenašel. Někdo mi říkal, že asi čidlo termostatu, ale nevím jak to zjistit, mám chlapa antiopraváře.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 13:45

Světlo by při pečení mělo svítí furt. Pak je tam ještě indikace nahřívání. Takový malý světýlko. Pokud to nemá elektroniku, tak je to termostat. Objednejte a soused ho vymění. Dají se sehnat na eshopech podle značky a typu trouby. Když to nepomůže, tak do 14 dnů vrátíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama