Ošetřovné březen

415
1.4.21 21:04

Ošetřovné březen

Zdravím:)
Jsem úplně v koncích se žádostí o osetrovne za měsíc březen.
Na stránkách mssz je nějaký online formulář, jsem asi úplně tupá ale to neexistuje někde nějaký formulář k vytisknutí jako to bylo loni?

Musím ted za březen nechat vyplnit něco školku kdyz je to zavřené celostátně?

Chci jen někde stáhnout dokument který vyplním ručně a dam ho zaměstnavateli jako to bylo minulý rok. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1338
1.4.21 21:09

Ten dokument lze i stáhnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
1.4.21 21:20

@epsice
Ok. Diky, moje chyba, nevšimla jsem si toho :) ted jsem na to koukala a je tam odstavec který má vyplnit škola. To musím nechat vyplnit přesto že je to zařízené ministerstvem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
1.4.21 21:28

@emimka20 škola nevyplnuje nic. Rodič si vyplní první list (jde interaktivne a pak vytisknout v PDF) s tím se rovnou vytisknou i ostatní strany, které pak doplňuje zaměstnavatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
1.4.21 21:55

https://www.youtube.com/watch?…
Praktická nápověda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
1.4.21 22:29
@emimka20 píše:
Zdravím:)
Jsem úplně v koncích se žádostí o osetrovne za měsíc březen.
Na stránkách mssz je nějaký online formulář, jsem asi úplně tupá ale to neexistuje někde nějaký formulář k vytisknutí jako to bylo loni?

Musím ted za březen nechat vyplnit něco školku kdyz je to zavřené celostátně?

Chci jen někde stáhnout dokument který vyplním ručně a dam ho zaměstnavateli jako to bylo minulý rok. :lol:

Hele elektronicky je to to nejjednodušší co muže byt. Nějak nechapu to patlani vše ručně. Zrovna večer jsem to vyplnovala, přidala elektronicky podpis v Adobe a rovnou poslala na HR. Nelovim tiskárnu a je to za par minut hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
2.4.21 18:20

Můžu se vetřít s dotazem? Stále se proplácí i soboty a neděle? Můžu si vzít ošetřovačku na školkovýho syna až od 8., nebo 9. dubna? Doteď jsem měla čtvrtky, pátky možnost od zaměstnavatele být doma na překážkách za 100 %, ale loni jsem taky byla třeba 4 pracovní dny na OČR, a tím že mi započetly so, ne, tak mi proplatili OČR za 9 nebo i 11 dnů a celkem mi to tak vyšlo výhodnější. Navíc teď už začínají mít řeči, když si chci vzít překážky, na OČR by sice taky řeči mít mohli, ale schvalovat mi to nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat