Osypané čelo u kojence

Anonymní
6.2.20 21:01

Osypané čelo u kojence

Zdravím, mám dotaz, třeba měl někdo podobnou zkušenost. Dcera měla v pondělí 37,9 zbytek dne i ostatní dny normální teplota, jen jsem na nic pozorovala, že je trochu víc unavená, jinak byla v pohodě. Dnes ráno měla osypané čelo, ale ne takovou tou krupičkou, že by to byla alergie, byly to takové červené flíčky, které ale měla jen na čele. Do večera už se jí udělali i nepatrné pupínky na zádech (opět ne krupička). Nenapadá vás, co by to mohlo být? Nemáme ani nový prášek, krém, nic.
Ráno jdeme samozřejmě k Dr. jen nad tím stále přemýšlím, co by to mohlo být.
Díky za tipy. Hezký večer.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.20 21:05

Syn měl teploty, poté teplota zmizela a objevila se vyrazka. Podle doktorů 6.nemoc, ale my kvůli tomu byli na kapačkách, synovi bylo 5týdnů a teplota byla opravdu vysoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
6.2.20 21:18

Dobrý večer, ano prodělali jste 6 nemoc a je to vysoce infekční, když půjdete ráno k MUDr. Chytnou to další malé miminka… Lepší je mudre zavolat. Moje dcerky to měli taky kolem roku, napřed teploty až horečky a pak osypani, čelo, záda, břicho apod vyrážka se ničím nemaze a nesvědí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
6.2.20 21:31

Taky jsme to tak meli, pres sedmym mesicem
Tri dny horecka, pak den dobry a pak byla cela osypana. Dva dny opupinkovana a samo to zmizelo. K doktorce jsem nesla, jen zavolala a rekla mi, ze je to sesta nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
6.2.20 21:46

I u nás to tak bylo (8m) - 3 dny vysoké horečky, poté 2 dny osypání. K Dr jsme nešly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama