Může otec po císaři přebrat péči o dítě (v porodnici)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 13:45
Otec po Cs na šestinedělí

Prosím o zkušenosti… Hrozí mi cs kvůli tomu, že miminko je koncem pánevním a na normální porod si takto moc netroufám :? Ale neumím si představit, že mi po zákroku malého hned odnesou a budou dávat jen na kojení, tak mě napadlo jestli nemáte někdo zkušenost, že byl po zákroku s vámi chlap na rodinném pokoji a miminko tím pádem mohlo zůstat u vás, protože ho přebaloval muž a podával vám ho i na kojení? Bonding bude buď proveden na mě nebo manželovi to i nás možné je :) předem děkuji za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 54509 příspěvků 04.09.19 13:54

Ja v zahranici jsem to primo takto mela, ale v CR jsem o tom asi necetla a neslysela :think:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 04.09.19 13:57
@Anonymní píše:
Prosím o zkušenosti… Hrozí mi cs kvůli tomu, že miminko je koncem pánevním a na normální porod si takto moc netroufám :? Ale neumím si představit, že mi po zákroku malého hned odnesou a budou dávat jen na kojení, tak mě napadlo jestli nemáte někdo zkušenost, že byl po zákroku s vámi chlap na rodinném pokoji a miminko tím pádem mohlo zůstat u vás, protože ho přebaloval muž a podával vám ho i na kojení? Bonding bude buď proveden na mě nebo manželovi to i nás možné je :) předem děkuji za odpovědi :kytka:

zeptej se v porodnici když si zaplatí nadstandart jestli by to šlo

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.09.19 14:01

Něco podobného jsem taky řešila, a proto jsem rodila CS v Jihlavě (cca hodinu a půl autem od mého bydliště). Miminko se mnou bylo hned po porodu na pokoji. Měli jsme nadstandard, tak tam se mnou byl i manžel, ale jinak prý se o maminku a děťátko starají sestřičky. Mohu to tam jen doporučit!! Skvělá porodnice!

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 04.09.19 14:05

@kočkodlak no Jihlavu mám bohužel daleko jsem od Ostravy :(

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 04.09.19 14:07

@blumen to
Je stejně na prd že v zahraničí to jde a u nás to je problém

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.09.19 14:10

@kikinka261092 Když to jde v Jihlavě, určitě to jde i jinde. Já to taky nevěděla, první dítě taky CS, já celou noc na JIP ve stresu, že se mnou malý není.. Ale Jihlavu mi teď u druhého poradila dula. A fakt to bylo nebe a dudy. Přeju, ať nějakou vstřícnou porodnici najdeš!

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 04.09.19 14:12

@kočkodlak děkuji :) a věřím že i pro psychiku je to o hodně lepší mít miminko u sebe :) nechápu pořád v čem mají někteří problém, musí to být i pro ty sestřičky lepší, že se o to miminko nemusí nějak starat

me-ow
Kecalka 282 příspěvků 04.09.19 14:13

@kikinka261092 zkuste Krnov. Tam by to.snad mohlo vyjít

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.09.19 14:21

@kikinka261092 Myslím, že jde o to pooperační, že chtějí maminku po tak velkém zásahu do organismu důsledně sledovat. Ale v Jihlavě mi celou tu stanici, co monitoruje tělesné funkce, přivezli na pokoj a zaparkovali vedle postele :wink:

Kukacka123
Závislačka 4217 příspěvků 04.09.19 14:36

Ja byla na jip s pristrojema jen asi 3 hodiny po CS, nez jsem zacala hybat nohama. Pak me dovezli na sestinedeli a zadne stanice a monitory jsem uz nemela. Malou mi teda druhy den sestricky vozily jen na kojeni co cca 3 hodiny a vzdy mi ji tam tak hodku nechaly. Byla jsem docela rada, protoze jsem mela co delat se sebou - vstat, sprcha, zachod, jidlo,…kdyz prijel manzel (byl tam skoro cely den), tak tam mala s nama celou dobu byla, takze temer cely den byla u nas :srdce: za me teda nevidim problem. Dalsi den hned nekdy v 7 rano mi ji sestricky dovezly a uz zustala se mnou, bylo to akorat - den, abych se dala dokupy, rozchodila se a tak. A taky jsem si myslela, ze to nezvladnu ji nemit u sebe. Ale nebala bych se optat v nektere porodnici, zda to umozni ;)

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 04.09.19 14:49

@Kukacka123 tak ty ses z toho nejhoršího dostala rychle :) znám právě i případy že jim to trvalo déle… U prvního syna mi ho na noc vzali a dovezli až dopoledne a to jsem byla jen po čištění v narkoze a celou noc jsem probrecela :( takže teď bych byla ráda kdyby byl semnou a staral by se chlap než vstanu… Budu doufat že mi to Teda umožní v porodnici i tady u nás

stinga
Echt Kelišová 8978 příspěvků 04.09.19 14:52

@kočkodlak @kikinka261092 @me-ow ale i když to nemocnice umožňuje, když nebude nadstandard volný, tak to nebude možné

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 04.09.19 15:09

Prvni jsem rodila v Horovicich 2012- tam maleho tatinkovi ukazali a jel domu, protoze byla noc a me ho na JiP prvnich 24hod nosili po 3 hodinach. To jsem podruhe nechtela a tak jsme vybrali Pribram. Malou vyndali, odnesli vedle zkontrolvat, kde uz byl tatinek, zabalenou se vratili na sal mi ji ukazat a pak rovnou dali tatinkovi a ten cekal v predsali nez me zasijou. Pak jeli rovnou se mnou na pokoj na sestinedeli a byli jsme spolu. Nemela jsem ani nadstandard, ale maji tam a to by zustaval klidne i pres noc. Dokonce pokud povoli operater mohl by sedet i s malou na sale u me, ale ja byla radsi, ze tam nebyl.

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 04.09.19 15:24

@kytkalenka super takhle bych to taky brala :) jen u nás musí být rodinný nadstandard a bonding byvh měla nejraději na sobě :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama