Oteklé miminko ve 13tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 15:31

Oteklé miminko ve 13tt

Ahoj, je tu někdo, kdo se s tímhle už setkal a dopadlo to dobře? Miminko má oteklou hlavičku (prosáknutí měkkých tkáni ) a trochu bříško. Na 1. Screening jdeme 5.10.. Je nějaká šance? :,( :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.10.21 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo se s tímhle už setkal a dopadlo to dobře? Miminko má oteklou hlavičku (prosáknutí měkkých tkáni ) a trochu bříško. Na 1. Screening jdeme 5.10.. Je nějaká šance? :,( :?

Ahoj, zažili. Bohužel tě nepotěším. Miminko má nějakou vadu. U nás se pak přestalo vyvíjet…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 15:53

Můj měl širší nuchální translucenci a otok tkání hrudnicku na 1.screeningu, absolvovali jsme odběr choriovych klků (chromosomální vady) a echo srdíčka (vyvojova vada srdce), nic se nenašlo. Narodil se zdravý. Nestresuj, nic s tim neuděláš. A je šance, že bude mimi zdravé jako u nás. :hug: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 15:54

Ani já tě bohuzelt nepotěším, prosaknutí tělíčka v 10 tt. Nedopadlo to, Turnerův syndrom…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 16:29

Moje první těhotenství bylo takové. Mimi komplet oteklé, hlavička i tělo. Byla to kombinace více vad. Také to bohužel nedopadlo.

Tehdy mi lékař řekl, že drtivá většina takových těhotenství skončí tím, že se plod sám od sebe přestane vyvíjet. Jsou i samozřejmě případy, co vydrží až do porodu, a pokud takové dítě přežije, čeká ho zpravidla spousta operací. Bývá to komplikované a jeho kvalitu života to logicky velmi poznamená. Vždy ale záleží, o jaké syndromy a jejich kombinace se jedná. Prober to s lékařem, klidně s více, a neboj se ptát.

• Citovat
  • Nahlásit
13749
3.10.21 16:40
@Anonymní píše:
Ani já tě bohuzelt nepotěším, prosaknutí tělíčka v 10 tt. Nedopadlo to, Turnerův syndrom…

A plod odešel sám? TS je vada, kdy není narušen intelekt, pokud se narodí, tak prožijí v zásadě normální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
3.10.21 16:54
@eva valoi píše:
A plod odešel sám? TS je vada, kdy není narušen intelekt, pokud se narodí, tak prožijí v zásadě normální život.

No normalni, pokud vim tak aTurneruv syndrom maji jen divky a znamena to ze nemaji vyvinute zenske organy, tudis nemohou mit deti..Jsou hodne male a take mivaji osteaparozu zahy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 17:04

Syn NT 5,2 a tekutinu v dutině břišní. Okamžitě odběr choriových klků a odchod z genetiky s předpovědí 70% VVV. Vše vyšlo negativní, dneska je mu 11 a je naprosto zdravý. Takže ano, jsou případy, kdy vše dopadne dobře…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 19:12

@eva valoi tekutina byla i okolo srdce a to se zastavilo, skončilo to revizí :(

• Citovat
  • Nahlásit
2721
3.10.21 20:25

Taky mam bohužel špatnou zkušenost. Kluk to sice zvladl až do porodu, ale žil jen pár hodin. Kombinace více vad. Důležité je, jestli se něco zjisti v genech, pokud je tam nějaká vada, nebo dokonce víc, tak šance moc nejsou. Pokud je genom čistý, může z toho být i zdravé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat