Prasklý kondom bez ejakulace, 4 dny před ms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 06:21

Praskly kondom bez ejakulace, 4 dny před ms

Dobrý den, včera večer nám s přítelem práskl kondom. Bylo to před ejakulací, ale známe tzv kapky lásky. Předtím přítel neejakuloval dlouho a byl ještě predtim na zachode. Mám včera 4 dnes už 3 dny do mesicku. Měla byxh koupit prášek po? Je to taková jistota, ale zároveň nechci se ladovat hormonama jen tak. Je možné ze byxh otěhotněla? Prasklého kondomu si přítel všiml skoro hned a hned jsme ho vytáhli. A 100% se neudělal.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1387
3.10.21 06:39

Nechápu stále prasklé kondomy. To je kupujete v tržnici, nebo ve slevě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
3.10.21 06:42

Také jsem ráda za informaci, kdy kdo navštíví toaletu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 06:48
@vyrovnaná žena píše:
Nechápu stále prasklé kondomy. To je kupujete v tržnici, nebo ve slevě?

Na žádné tržnici ani ve slevě jsme si je nekupovali. Taky to nechápeme a snažíme se udělat maximum aby se to už nestávalo. Vaše odpověď byla úplně zbytečná.

• Citovat
  • Nahlásit
2086
3.10.21 07:05
@vyrovnaná žena píše:

No a když k tomu přihodíš prášky které údajně selhali, tak potom nechápu k čemu ta ochrana je. Já mám takový dojem že se zbytečně vyšiluje a kvůli tomu zbytečně zakládají diskuze. Zakladatelko klidně se láduj práškama ale počítej s tím že si rozhodíš tím sajrajtem cyklus, tak potom hned nepiš že se ti nedostavila menstruace nebo špiníš kdy nemáš. A já osobně bych strach neměla, nemělo by se nic stát. Příště ke kondomů použij ještě spermicidní gel, tak v případě opětovného prasknutí budeš jištěná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8663
3.10.21 07:10

@vyrovnaná žena hele nam se to s ex kdysi taky stalo a kondom byl normos z drogerky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 07:14
@Tarjei píše:
@vyrovnaná žena hele nam se to s ex kdysi taky stalo a kondom byl normos z drogerky.

Právě nevím co děláme špatně. Kondom byl normálně Durex.

• Citovat
  • Nahlásit
619
3.10.21 07:22

Sance je, ale velmi malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
3.10.21 07:29
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera večer nám s přítelem práskl kondom. Bylo to před ejakulací, ale známe tzv kapky lásky. Předtím přítel neejakuloval dlouho a byl ještě predtim na zachode. Mám včera 4 dnes už 3 dny do mesicku. Měla byxh koupit prášek po? Je to taková jistota, ale zároveň nechci se ladovat hormonama jen tak. Je možné ze byxh otěhotněla? Prasklého kondomu si přítel všiml skoro hned a hned jsme ho vytáhli. A 100% se neudělal.

Doporučila bych, než se začne se sex. životem, si zopakovat přírodopis.

Až si osvětlíš, jak funguje menstruační cyklus, tak u sebe vypozorovat, kdy máš ovulaci.
Pokud si nejsi jistá, kontroluj si to ovulačním testem.

A kdo ví, kdy má přesně ovulaci a je schopný si na netu najít, v jakém časovém intervalu může být vajíčko oplodněno, ví též, že pár dnů před MS je otěhotnění vyloučeno, vajíčko je pryč, tělo se už chystá na MS. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 07:38
@free333 píše:
Doporučila bych, než se začne se sex. životem, si zopakovat přírodopis.

Až si osvětlíš, jak funguje menstruační cyklus, tak u sebe vypozorovat, kdy máš ovulaci.
Pokud si nejsi jistá, kontroluj si to ovulačním testem.

A kdo ví, kdy má přesně ovulaci a je schopný si na netu najít, v jakém časovém intervalu může být vajíčko oplodněno, ví též, že pár dnů před MS je otěhotnění vyloučeno, vajíčko je pryč, tělo se už chystá na MS. ;)

Moc děkuju za odpověď :) pomohlo mi to se uklidnit a všechny tyhle věci ze školy vím, že je oplození možné do 12 hodin po ovulaci, ale pak jsou tu lidi co řeknou, že otěhotněli v den menstruace z kapičky lásky🙄 to už pak nevím co si myslet. Ale stejně děkuju moc.

• Citovat
  • Nahlásit
33701
3.10.21 07:49
@Anonymní píše:
Moc děkuju za odpověď :) pomohlo mi to se uklidnit a všechny tyhle věci ze školy vím, že je oplození možné do 12 hodin po ovulaci, ale pak jsou tu lidi co řeknou, že otěhotněli v den menstruace z kapičky lásky🙄 to už pak nevím co si myslet. Ale stejně děkuju moc.

Je to někdy zajímavé… :)

Měla jsem známou, ta otěhotněla při MS, ale cíleně, protože měla štěstí a narazila na doktora, který přišel na to, že má ovulaci nepřirozeně brzo, ještě při MS.
A ona měla dlouhé MS krvácení, takže by ji to ani nenapadlo.
On se začátek menstr. cyklu počítá od prvního dne krvácení, takže někdo, kdo má ovulaci příliš brzo, třeba už pátý den a stále krvácí, tak může mít problém s otěhotněním, protože se v ty dny do sexu nežene…
A takhle nejspíš vznikají ty příběhy o otěhotnění při MS, prostě je ovulace dřív, než bývá zvykem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
3.10.21 07:50
@vyrovnaná žena píše:

Ja taky ne… Pouzivame kondomy patnact let a nikdy zadny nepraskl. Tady je to kazdou chvili :roll:
Jinak uz bych se zadnym praskem necpala, jestli je to opravdu ctyti dny do ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 08:16
@free333 píše:
Je to někdy zajímavé… :)Měla jsem známou, ta otěhotněla při MS, ale cíleně, protože měla štěstí a narazila na doktora, který přišel na to, že má ovulaci nepřirozeně brzo, ještě při MS.
A ona měla dlouhé MS krvácení, takže by ji to ani nenapadlo.
On se začátek menstr. cyklu počítá od prvního dne krvácení, takže někdo, kdo má ovulaci příliš brzo, třeba už pátý den a stále krvácí, tak může mít problém s otěhotněním, protože se v ty dny do sexu nežene…
A takhle nejspíš vznikají ty příběhy o otěhotnění při MS, prostě je ovulace dřív, než bývá zvykem…

Nikdy jsem si ovulaci neměřila, ale většinou uprostřed cyklu (tento cyklus 16 den cyklu) mám takový hlen. Takový hodně lepkavý/žvýakočkový. Myslím ze je to ovulační hlen. Tak si myslím že je to v klidu. A říkám si, že 4 dny do měsičku a jen kapky lásky kde ani nic nemuselo být, je to snad v poradku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 08:18
@Maminanamatersky píše:
Ja taky ne… Pouzivame kondomy patnact let a nikdy zadny nepraskl. Tady je to kazdou chvili :roll:
Jinak uz bych se zadnym praskem necpala, jestli je to opravdu ctyti dny do ms.

Já tomu nerozumím. Rodiče mi říkali, ze jim se to nikdy nestalo. Ale vše si kontrolujeme a přijde mi, že neděláme nci špatně. Jediné co, tě bychom měli blbou velikost, ale tyto kondomy jsme už měli a vše bylo v pořádku.
Ano stalo se to včera v sobotu a ve středu bych to měla dostat.

• Citovat
  • Nahlásit
1308
3.10.21 09:32

@vyrovnaná žena
Mně kdysi známý vyprávěl, že když jim bylo 15, chodili s kamarády do obchodů ze srandy propichovat kondomy. Špendlíkem skrz krabičku, aby nebylo nic vidět. Kdoví, třeba pořád existují takoví blbci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat