Otisky ručiček ...

andela
27.11.06 08:32

Otisky ručiček ...

Ahoj holky,

v rámci vymýšlení spešl vánočního dárečku, jsem si vymyslela, že udělám otisky Jájovích ručiček a nožek DO něčeho.To něco by měla být hmota, která pak sama zatvrdne. Mám nějakou modelářskou (modelovací?) hmotu DAS, bílou.Už jsme zkoušeli otisknout ruku i nohu, ale je to málo vidět.Není to tak hluboký, aby ten otisk vyniknul. :cry: Pokud máte některá s takovými věcmi zkušenosti, můžete mi poradit, jak do toho udělat otisk???? Popřípadě poradit hmotu, která je tak měkká že se otiskává skorem bez práce???

Děkuji Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.2.07 12:30

Re: Otisky ručiček ...

andela píše:
Ahoj holky,

v rámci vymýšlení spešl vánočního dárečku, jsem si vymyslela, že udělám otisky Jájovích ručiček a nožek DO něčeho.To něco by měla být hmota, která pak sama zatvrdne. Mám nějakou modelářskou (modelovací?) hmotu DAS, bílou.Už jsme zkoušeli otisknout ruku i nohu, ale je to málo vidět.Není to tak hluboký, aby ten otisk vyniknul. :cry: Pokud máte některá s takovými věcmi zkušenosti, můžete mi poradit, jak do toho udělat otisk???? Popřípadě poradit hmotu, která je tak měkká že se otiskává skorem bez práce???

Děkuji Andělka

Ahoj, ja kdyz byla prcek, tak ve skolce nam udelaly ucitelky otisky tlapek do obycejneho komunistickeho moduritu, jen si pamatuju, ze desive pritlacily a ja je pak pul hodiny nenavidela :) Ale jako vzpominka se mi to libi. Myslim, ze by to slo i z bezne dostupne samotvrdnouci hmoty, jen poradne pritlacit, ditko to prezije ;)

• Nahlásit
  • Citovat
300
14.2.07 20:45

A co treba takova :,-(ra. S tou to taky pujde. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
4.5.07 15:40

samotvrdnoucí hmota (např zmíněná DAS), hodně přitlačit a zaschlý otisk pak vymáznout čímkoli sypkým barevným (myslím tím třeba barevnou křídu, ale postačí i maminčin pudr :-) ) - jakoby to tím sypkým vytřít (jen ten otisk, aby vynikl)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
1.10.09 14:37

Nebo v Asku prodávaj už rovnou :,-(u na oticky ručiček i s rámečkem. Bud je to normální nebo 3D. Stojí 99kč.
MY dostali jako dárek tu 3D, ale manžel nezvládl úplně lehký postup, takže musíme pořídit znova a udělam si to sama. Hold co si ženská neudělá, to nemá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.12 17:45
Alík píše:
Nebo v Asku prodávaj už rovnou :,-(u na oticky ručiček i s rámečkem. Bud je to normální nebo 3D. Stojí 99kč.
MY dostali jako dárek tu 3D, ale manžel nezvládl úplně lehký postup, takže musíme pořídit znova a udělam si to sama. Hold co si ženská neudělá, to nemá :lol:

kde??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama