Otrava jídlem z restaurace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 08:03
Otrava jídlem z restaurace

Dobrý den. Včera jsme měli se synem svíčkovou v dobré restauraci u nás ve městě. Knedlíky byly tvrdší, trošku okoralé a omáčka nic moc. Maso jedl jen syn. Jsem těhotná a maso nemohu ani cítit. Syn v noci několikrat zvracel, bylo to to jídlo a mně taky nebylo dobře a dnes mám průjem. Napsali byste jim do té restaurace, ať si dávají pozor na to co podávají lidem? Anonym kvuli tehotenstvi, je to čerstvé..

Reakce:
LennyL1
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 04.06.19 08:06

No jistě a poslala bych tam hygienu. Snad si neplatíš za zkažené jídlo. Některé restaurace jsou schopny prodat cokoliv jen aby vydělaly.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 04.06.19 08:10

No ja nevim, ale dat si v tomhle vedru v resturaci omacku, kde je smetana, je vzdycky docela hazard :nevim: ale kazdopadne bych jim napsala, no ja bych se asi stavila osobne a podle jejich reakce se rozhodla co dal, jestli ta hygiena, jak psala @LennyL1 nebo to nechat byt.. ono kdyz na neco dojde, tak se hooodne tezko dokazuje, ze syn zvracel z toho jejich jidla..

Lynette
Echt Kelišová 8728 příspěvků 04.06.19 08:11

U otravy jídlem je problém ten, že se těžko identifikuje jaké jídlo člověka otrávilo. Pamatuju si jak jsme se s dědou otrávili melounem. :nevim: Určitě bych je upozornila že vám bylo špatně a nahlásila bych je na hygienu. Oni přijdou a zkontrolují zda maso je čerstvé a kuchyň je čistá apod.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 04.06.19 08:24
@Anonymní píše:
Dobrý den. Včera jsme měli se synem svíčkovou v dobré restauraci u nás ve městě. Knedlíky byly tvrdší, trošku okoralé a omáčka nic moc. Maso jedl jen syn. Jsem těhotná a maso nemohu ani cítit. Syn v noci několikrat zvracel, bylo to to jídlo a mně taky nebylo dobře a dnes mám průjem. Napsali byste jim do té restaurace, ať si dávají pozor na to co podávají lidem? Anonym kvuli tehotenstvi, je to čerstvé..

No jo, ale nevíš jistě, že to bylo po omáčce..Před lety jsem byla na sushi v cizině, ted den jsem letěla domů a večer po příletu jsem myslela, že umřu. zvracení, průjem vše v jednom až do omdlení, celou noc..a další den, myslela jsem, že umřu a taky mě napadlo, že z jídla, jenže to ode mě chytla i sestra..takže hnusná viroza dvoudenní.

chaela
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 08:41

Pokud bys měla jistotu, že je to z jejich jídla, tak ano, ozvat se. Ale tu jistotu nemáš asi nikdy. To, že syn zvracel svíčkovou neznamená, že mu bylo špatně z ní. A že je špatně tobě, když jsi na začátku těhotenství, to je jaksi normální, zvlášť když koukáš na zvracejici dítě. Taky to synovi prostě nemuselo sednout, nemuselo to hned být zkažené.

debra.morgan
Echt Kelišová 8792 příspěvků 04.06.19 08:45
@chaela píše:
Pokud bys měla jistotu, že je to z jejich jídla, tak ano, ozvat se. Ale tu jistotu nemáš asi nikdy. To, že syn zvracel svíčkovou neznamená, že mu bylo špatně z ní. A že je špatně tobě, když jsi na začátku těhotenství, to je jaksi normální, zvlášť když koukáš na zvracejici dítě. Taky to synovi prostě nemuselo sednout, nemuselo to hned být zkažené.

taky si myslim, navic vcera bylo vedro, to chtělo nějaky lehky salat a ne smetanovou omacku s knedlama :nevim: asi bych to neresila.

NovápaníA
Kecalka 381 příspěvků 04.06.19 09:00

A jaké hodnocení má zmíněná restaurace? Pokud se bude stav zhoršovat, možná návštěva lékaře a odběry :think:
Já naposled měla průjem a zvracení po návratu z nemocnice, kde jsem byla jako doprovod dítěte při hospitalizaci 8o :think:

Lalelale
Závislačka 4752 příspěvků 04.06.19 09:14

Asi ne, protože člověk nemůže vědět, z čeho mu vlastně bylo špatně. Ale dala bych jim špatné review za špatné jídlo

Aduš8
Závislačka 4849 příspěvků 04.06.19 09:16

Řešila bych to jen v případě, že by se opravdu potvrdilo, že jsem chytla někde nějakou salmonelu a podobně. Jinak to může fakt být náhoda. Ale dávat si svíčkovou se smetanou v takovém počasí, to je fakt docela hazard.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34790 příspěvků 04.06.19 16:44

Asi bych jim napsala, aby měli info, ale myslím, že je docela slušná šance, že jde o virozu. Možná jste tam i někoho nakazili :-) Teď se bleje všude okolo nás.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 18:45

Urcite to neni viroza. Zadne bolesti svalu, kloubu, prujem bez tenesmů, ani zvýšená teplota. Jen jsme se vyprázdnili a pak to hned přešlo… Virozu zvraceci i prujmovou jsme meli asi 2 roky zpet a bylo to uplne jiný kafe :lol:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34790 příspěvků 07.06.19 08:01
@Anonymní píše:
Urcite to neni viroza. Zadne bolesti svalu, kloubu, prujem bez tenesmů, ani zvýšená teplota. Jen jsme se vyprázdnili a pak to hned přešlo… Virozu zvraceci i prujmovou jsme meli asi 2 roky zpet a bylo to uplne jiný kafe :lol:

je mnoho druhu viroz, epidemii trihodinoveho zvraceni jsme uz taky zazili, ta posledni byla asi jen na 6 hodin.

Váš příspěvek
Reklama