Otravný spolužák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majankaz
Povídálka 16 příspěvků 02.09.16 15:11
Otravný spolužák

Zdravím. Poslední dva- tři roky, co chodím na víceleté gymnázium mě trápí jedna věc. Můj otravný spolužák. Předtím měl pouze narážky a ‚jenom‘ mi posílal na facebook polohy( nemusím doufám doplňovat jaké) ale teď to přešlo přes hranice. Zjistil si mé telefonní číslo a dokonce dům ve kterém bydlím a okomentoval to slovy „Tam chodíš nějak často, ne?“. Řešila jsem to slovy, později jsem to řekla učitelce a ona udělala jen takové ‚nechej ji‘. Zhruba dva týdny pred prazdninami to teda přestalo a o prázdninách se také nic nedělo. Dnes se posílal po třídě papír s osobními informacemi a ten ***** (už ho neumím nazvat slušně) za mnou po obědě přišel s větou „nechtěl bych bydlet v domě číslo 10.“ Prosím tedy o pomoc. A omlouvám se za chyby, je mi teprve třináct ale toto mě opravdu trápí. Mamka o tom spolužákovi ví. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 02.09.16 15:14

Máma to neřeší? A co táta?

majankaz
Povídálka 16 příspěvků 02.09.16 15:17

@kopejka Máma chtěla jít do školy, ale já jí řekla že ne protože jsem myslela že to přestane. A s tátou se nestýkám

Kecalka 413 příspěvků 02.09.16 15:18

To je skoro stalking ne? :cert: možná se mu líbíš a chce aby sis ho všímala. Chová se tak jenom k tobě nebo i k jiným spolužákům?

misi11
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 02.09.16 15:21

Tohle je sikana. Nepodcenovat. Mate ve skole vychovneho poradce? Obtezuje i nekoho dalsiho? Doporucuju nemazat dukazy.

majankaz
Povídálka 16 příspěvků 02.09.16 15:22

@Online Na ostatní má jenom narážky. Třeba si tím něco kompenzuje :D ale nevím co s tím udělat, když jsem mu několikrát řekla, že se mi to nelíbí a není mi to příjemné

majankaz
Povídálka 16 příspěvků 02.09.16 15:23

@misi11 Máme, shodou okolností nás i učí a toho kluka zná.

misi11
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 02.09.16 15:24
@majankaz píše:
@misi11 Máme, shodou okolností nás i učí a toho kluka zná.

Tak to rekni i ji. Pokud nepomuze, s mamkou do reditelny. Klucina musi vedet, ze takhle proste ne. Pokud mu to projde bude se to stupnovat

Kecalka 413 příspěvků 02.09.16 15:26

Tak řekni mamince, ať zajde do školy a promluví s tvojí třídní, nebo s jinou učitelkou, kterou máš ráda. Třeba na ní víc dají. A klidně byste mohli pohrozit i policií. Ale mně teda přijde, že ten kluk chce aby sis ho víc všímala.

atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 02.09.16 15:28

Nejdřív výcghovná poradkyně, pokud nepomůže, tak ředitel školy. Nesmí mu to projít, to je šikana

jeep
Stálice 81 příspěvků 02.09.16 15:28

Tak buď je to trošku blbá pozvánka na rande anebo je to průser, který musí řešti minimálně vedení školy, když ne policie. Pokud by se na to obě instituce vykašlalý, napiš, zařídím Ti dost vysokou šarži u policie přímo na kriminálce v Bartolomějské a on zajistí, aby se k tomu dostal státní zástupce a další instituce. Neudeš první, on má totiž podobný obor jako specializaci. Tento blbý fórek (pokud s Tebou nechce chodit) většinou nemá zas až tak růžové konce.

majankaz
Povídálka 16 příspěvků 02.09.16 15:30

@Online @misi11 Děkuju moc. S tím klukem jsem se půl roku v primě normálně bavila, potom se postupně začal chovat jako blbec

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 02.09.16 15:30
@majankaz píše:
@kopejka Máma chtěla jít do školy, ale já jí řekla že ne protože jsem myslela že to přestane. A s tátou se nestýkám

No tak ať máma zajde do školy
I k

misi11
Neúnavná pisatelka 16758 příspěvků 02.09.16 15:32
@majankaz píše:
@Online @misi11 Děkuju moc. S tím klukem jsem se půl roku v primě normálně bavila, potom se postupně začal chovat jako blbec

Ja tohle musela resit, jenze u nas to slo skokem rovnou na Policii. Ta ma dokonce poradce pres sikanu. Resit primo ve skole, vychovny poradce, reditel, mimo jlidne linku bezpeci, Skolni inspekci, cokoliv

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34648 příspěvků 02.09.16 15:32

@majankaz zavání to kyberšikanou. Pokud třídní nic neřeší, zajdi za metodikem prevence. Jo, a řekni to rodičům. Jsou věci, co si nemusíš nechat líbit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama