Ovulace byla, menstruace nikde

3
15.3.21 15:05

Ovulace byla, menstruace nikde

Ahoj holky, před 14 dny jsem měla ovulaci, ale menstruace nepřišla. Mám zpoždění už 4 dny. Test jsem si dělala včera, ale vyšel negativní. Sice ta jedna čárka byla tmavá oproti předchozím testům, ale i tak druhá nikde. Je možný že bych mohla být těhu? Nevolnost zatím nikde. Prsa jsou trochu citlivé ale ne až tak (při ovulaci jsem nemohla pomalu mít ani podrpdu jak bolely a byly citlivé a i podbřisek byl jiný než jindy). Sex s přítelem máme nechraneny už od listopadu :D Je možné že jsem si test udělala moc brzo? Jindy když jsem si test dělala tak čárka byla růžová, ted ale byla až pomalu rudá? Je možné že by to bylo znamení?
Díky předem za vaše názory a rady holky, jsem mladá a ještě jsem těhotná nikdy nebyla. K doktorovi se mi nechce zatím jít protože už slyším sestru jak mi říká že zbytečně vysiluju :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
92
15.3.21 15:26

A my ti máme udělat prohlídku místo doktora nebo jak? :D
Počkej ještě, zkus test za pár dní znovu. Jestli bude negativní a ty si jsi opravdu jistá, že jsi ovulaci měla, tak skoč za doktorem. Nic neuspěcháš stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
15.3.21 16:02
@Lila96 píše:
Ahoj holky, před 14 dny jsem měla ovulaci, ale menstruace nepřišla. Mám zpoždění už 4 dny. Test jsem si dělala včera, ale vyšel negativní. Sice ta jedna čárka byla tmavá oproti předchozím testům, ale i tak druhá nikde. Je možný že bych mohla být těhu? Nevolnost zatím nikde. Prsa jsou trochu citlivé ale ne až tak (při ovulaci jsem nemohla pomalu mít ani podrpdu jak bolely a byly citlivé a i podbřisek byl jiný než jindy). Sex s přítelem máme nechraneny už od listopadu :D Je možné že jsem si test udělala moc brzo? Jindy když jsem si test dělala tak čárka byla růžová, ted ale byla až pomalu rudá? Je možné že by to bylo znamení?
Díky předem za vaše názory a rady holky, jsem mladá a ještě jsem těhotná nikdy nebyla. K doktorovi se mi nechce zatím jít protože už slyším sestru jak mi říká že zbytečně vysiluju :roll:

Ted lekar na utz urcite nic neuvidi, takze ano, sestra by vam asi rekla, ze plasite a mela by pravdu.
Pockejte jeste alespon minimalne tyden a pak kdyztak volejte.
Driv to fakt nema smysl.

Pokud nejste tehotna a opravdu ovulace probehla, tak ms prijit musi, byt se zpozdenim nebo po vyvolavaci injekci.
Neexistuje ovulace bez menstruace. To neoplodnene vajicko musi nejak odejit.

Jinak barva kontrolni carky urcite nema nic spolecnyho s tehotenstvim, je uplne jedno jestli byla svetle ruzova nebo tmave ruzova, kdyz se testovaci neobjevila vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
15.3.21 16:35

14 dní po ovulaci by už test těhotenství ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
15.3.21 16:36

No i přes ovulaci MS dorazit nemusí. Víš jak třeba vzniká cysta? Folikul sice praskne ale vajíčko neputuje jak má a tak vzniká cysta, následně nepřijde MS, nebo opožděně či velice slabá. Mimochodem ovulace neznamená že přijde MS. MS přichází i bez ovulace, vlivem zániku děložní sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.3.21 16:42

@Malineka tak jsem to nemyslela :D
Jen vzhledem k tomu že mane opravdu nechraneny sex a neberu prášky a MS furt nic tak jsem chtěla jen řadu od zkušenějších. Uz jsem si prodělala skrytý zánět, a dokonce i prolaktinom (ten se spouští ženám po porodu, ale já nerodila, rok jsem se s tím léčila a dělalo mi to s tělem jako bych těhotná byla a kdybych to nelecila tak bych už otěhotnět benohka) takže prot trochu vysiluju, protože se zpožděním jsem měla už dost problémů na svůj věk. Proto jsem zkusila tady napsat o řadu zkušenějších :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.3.21 16:45

@Markéta188 a právě toho ja se bojím, už jsem si toho sama na svůj věk celkem dost prošla se spodkem, skrytý zánět, léčba prolaktinomu a moje máma ta má taky potíže. Proto píšu o radu zkušenějších a moc dekuju za komentář :) zkusím počkat do konce týdne a pak radši zajdu k doktorovi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
15.3.21 17:00
@Markéta188 píše:
No i přes ovulaci MS dorazit nemusí. Víš jak třeba vzniká cysta? Folikul sice praskne ale vajíčko neputuje jak má a tak vzniká cysta, následně nepřijde MS, nebo opožděně či velice slabá. Mimochodem ovulace neznamená že přijde MS. MS přichází i bez ovulace, vlivem zániku děložní sliznice.

Ano, ms bez ovulace byt muze.
Ale ovulace bez ms nikoliv.

Jak jste napsala- nekde je problem, treba ta cysta, ale ne ze je zena zdrava, ovuluje a ms se vubec neobjevi.
V tom pripade ovulace neprobehla, nebo je v tom ta cysta, nebo proste hormony a ms prijde se zpozdenim, ale prijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat