Ovulace - únava

10652
24.6.13 12:29

Ovulace -únava

Zdravím maminky, těhulky :mavam:
chtěla bych se zeptat jestli má někdo stejné zkušenosti, nebo nějakou radu na únavu při ovulaci? To že jsem pár dní kolem ovulace nepoužitelná a bolí mě pekelně podbříšek na to jsem si už tak nějak zvykla, pomohl dost i gynex. Ale nějak se nemůžu poprat s naprostou únavou kolem ovulace :( tak od půlky cyklu do MS jsem totálně unavená (už jsem si kolikrát myslela jestli nejsem těhotná pže to jsem byla takle unavená), že si mnohdy musím jít i po obědě třeba na chvilku lehnout :| Mátě někdo podobnou zkušnost? MS mám pravidelnou snad zdrav. problémy nemám, koncem prázdnin mám jít na preventivku k dr. zeptám se ho na to jen mě napadlo jestli to někdo taky řeší. Asi by se to s HA srovnalo ale prášky brát nechci. děkuji za jakoukoli zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9404
24.6.13 15:09

Poslední dobou to mám podobné, po ovu děsná únava a nechuť cokoli dělat, jsem i protivná. Poslední dva cykly mě ještě začaly bolet pekelně prsa, takže s podprdou chodím i spát :zed: dva dni před ms to přejde, ale to jsem zas příjemná jak osina v pozadí.. pro mě je ms pomálu vysvobození

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10652
24.6.13 16:15

@xsaleen tak to jsme na tom stejně :lol: :zed: :zed: moc nechápu proč to má tak dramatický průběh :( HA brát nechci a představa že bych todle měla mít do přehcodu mě děsí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
24.6.13 18:34

Já na tohle taky netrpěla, do porodu jsem nevěděla, co je to ovulace, po porodu jí cítím, a celích 14 do ms mě bolí břicho, a je pravda, že poslední 3 cykly se to zhoršuje, bohužel lék na to neznám, taky antinu neberu, snažíme se o prcka, a i kdyby ne, tak jí ze zdravotních důvodů stejně nemůžu..

Asi se budeš muset poradit s dr… a docela by mě i zajímalo, co Ti poradí.. protože tohle mít pořád je asi celkem na budku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat