Ovulačný test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 04:36

Ovulačný test

Uzivam antikoncepciu leverette a skúšala si robiť ovulačne testy. Vždy mi vyšli len takéto. Čiže sú to negatívne testy a ovulaciu nemám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.7.22 06:58

Jsou negativní. Já mám za to, že ať máš jakoukoli antikoncepci tak díky ní nemáš ovulaci :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2487
2.7.22 07:01

Achjo, četla sis někdy příbalový leták či základní informace při braní antikoncepce?

Že s ní ovulace není. Proto ženám po vysazení antikoncepce trvá, než naskočí ten správný cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 07:08

@np10021 áno čítala som ho ale tak stať sa môže, že antikoncepcia zlyhá a ovulácia nastane

• Citovat
  • Nahlásit
2487
2.7.22 07:11
@Anonymní píše:
@np10021 áno čítala som ho ale tak stať sa môže, že antikoncepcia zlyhá a ovulácia nastane

Pokud ji bereš tak jak máš, tak ne.
Proč si testuješ ovulaci, když se chráníš antinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 07:31

@np10021 beriem xanax a bojím sa či nemôže znížiť účinok. Aj keď podľa lekárov nie

• Citovat
  • Nahlásit
10593
2.7.22 07:38

Julie, nesoulož!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 07:40

@Michelle_M ja viem že už som vravela že s tým prestanem ale tak som asi vadna a furt do toho spadnem

• Citovat
  • Nahlásit
88
2.7.22 07:40

Jak dlouho ji antikoncepci bereš? Kamarádka ji mela od 16, v 25 vysadila a dva roky litali po doktorech, protože neměla ovulaci a všude ji říkali, že je to normální po tolika letech + často využívala antikoncepci k tomu aby to neměla nebo si termín posunula. Antikoncepce je největší sr**da co do těla můžeš rvat tak se tělo musí mít čas zmatorit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10593
2.7.22 07:46
@Anonymní píše:
@Michelle_M ja viem že už som vravela že s tým prestanem ale tak som asi vadna a furt do toho spadnem

Jak dlouho bereš ty antidepresiva? Celkově ti sedí, vidíš nějaké zlepšení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 08:03

@DeLonde 2. mesiac.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.22 08:05

@Michelle_M beriem ich veľmi dlho. Sedia mi. Ale teraz som mimo. Do menštruácie mám ešte necelý týždeň a ja už robím test. Je negatívny a ja na ňom stále niečo vidím 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat