Padam na hubu

Anonymní
20.2.20 20:17

Padam na hubu

Ahoj, prosim anonym, bude mi 33let, a posledni dva mesice mi prijde ze usnu za chuze, jedinny co chci je spat, spat a spat. Kdyz prijdu z prave v 6 tak sem schopna se akorat najist a v pul 8 padnu, rano se vubec necitim fresh, kdyz musim zustat v praci do 11 tak kolem te pul 8 uz fakt padam na hubu, stalo se mi, ze jsem v kancelari i usnula na stole.. partnerka me nekolikrat budila ve vane.. o vikendu spim treba do 9-10, pak se jede na nakup a ja jsem totalne vycerpana, a prospim cely odpoledne a tim vlastne zabiju celej volnej cas :,( doktor rekl at si koupim lipovy kvet a vezmu si volno a poradne se vyspim podle sveho, spala jsem i 16h v kuse, a pak v praci zase mrtvola.. :nevim: nikde jsem nenasla co by to mohlo byt, jsem stastna, mam fungujici vztah, nic me vylozene netrapi, telesne se taky citim zdrava

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

821
20.2.20 20:20

Hypothyreoza? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
20.2.20 20:22

Nechala bych si vzít krev a zkontrolovat štítnou žlázu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23003
20.2.20 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym, bude mi 33let, a posledni dva mesice mi prijde ze usnu za chuze, jedinny co chci je spat, spat a spat. Kdyz prijdu z prave v 6 tak sem schopna se akorat najist a v pul 8 padnu, rano se vubec necitim fresh, kdyz musim zustat v praci do 11 tak kolem te pul 8 uz fakt padam na hubu, stalo se mi, ze jsem v kancelari i usnula na stole.. partnerka me nekolikrat budila ve vane.. o vikendu spim treba do 9-10, pak se jede na nakup a ja jsem totalne vycerpana, a prospim cely odpoledne a tim vlastne zabiju celej volnej cas :,( doktor rekl at si koupim lipovy kvet a vezmu si volno a poradne se vyspim podle sveho, spala jsem i 16h v kuse, a pak v praci zase mrtvola.. :nevim: nikde jsem nenasla co by to mohlo byt, jsem stastna, mam fungujici vztah, nic me vylozene netrapi, telesne se taky citim zdrava

Nebo taky borelióza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
20.2.20 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym, bude mi 33let, a posledni dva mesice mi prijde ze usnu za chuze, jedinny co chci je spat, spat a spat. Kdyz prijdu z prave v 6 tak sem schopna se akorat najist a v pul 8 padnu, rano se vubec necitim fresh, kdyz musim zustat v praci do 11 tak kolem te pul 8 uz fakt padam na hubu, stalo se mi, ze jsem v kancelari i usnula na stole.. partnerka me nekolikrat budila ve vane.. o vikendu spim treba do 9-10, pak se jede na nakup a ja jsem totalne vycerpana, a prospim cely odpoledne a tim vlastne zabiju celej volnej cas :,( doktor rekl at si koupim lipovy kvet a vezmu si volno a poradne se vyspim podle sveho, spala jsem i 16h v kuse, a pak v praci zase mrtvola.. :nevim: nikde jsem nenasla co by to mohlo byt, jsem stastna, mam fungujici vztah, nic me vylozene netrapi, telesne se taky citim zdrava

A to ti doktor ani nevzal krev? 8o může to být cokoliv manžel třeba hodně spal když měl vysoký cukr, určitě je to na odběr krve a pak se uvidí co dál ale dr by to řešit měl :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3343
20.2.20 20:35

K lékaři na vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 20:38

U lekare jsem byla, krev ok, jen trosku nizkeho zeleza, ale nic zavratneho, to mam od detstvi.. premyslim, ze za nim zajdu a at me posle na neuro, fakt mi to nici zivot

• Nahlásit
  • Citovat
5136
20.2.20 20:40
@Anonymní píše:

Tohle, co ty popisuješ, jsem prožila ve svých 17 letech. Dva roky jsem se vláčela životem jak mrtvola. Po dvou letech si mě vzala do parády jedna lékařka a zjistila, že mám chronický zápal plic a chronický zánět ledvin. Jiné příznaky než spavost jsem neměla. Nech si udělat testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
20.2.20 20:43
@Anonymní píše:
U lekare jsem byla, krev ok, jen trosku nizkeho zeleza, ale nic zavratneho, to mam od detstvi.. premyslim, ze za nim zajdu a at me posle na neuro, fakt mi to nici zivot

Mě právě pomohl Tardyferon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
20.2.20 20:43

Ještě ti chci napsat, že to, že ti lékař doporučil lipový květ, mi připomíná jednu příhodu. V těch 17 letech jsem dorazila ke školní lékařce, že trpím šílenou únavou. Víš, co mi doporučila? Řekla přímo toto: To musíte papat jablíčka a pomeranče. No, tak odpověď tvého lékaře je na stejné úrovni. Ty musíš bumbat čajíček z lipového květu. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 20:51

No a máš to i když máš den naplněnej tím, co tě baví? I když máš volno? Já občas taky padám na hubu, ale když si jdu zacvičit, ven, s někým na pokec, tak je mi hned líp i když jsem ráno vstávala třeba v 6. Hned mám víc energie. Přijde mi, že čím víc spím, tím je to právě horší. Pokud mám přes den co dělat, spát se mi nechce a jsem jak rybička. Možná nějaká jarní únava. Já jsem byla jak pitomá z toho, jak byla brzo tma, to mě letos snad poprvý úplně ničilo. Teď už je to lepší a za měsíc bude světlo i v 8, nemůžu se dočkat.

K doktorovi ale každopádně určitě běž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
20.2.20 21:00

Nezvladatelnou únavou se může projevovat i deprese. Pokud teda všechno jiné vyloučí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35828
20.2.20 21:01
@Anonymní píše:
U lekare jsem byla, krev ok, jen trosku nizkeho zeleza, ale nic zavratneho, to mam od detstvi.. premyslim, ze za nim zajdu a at me posle na neuro, fakt mi to nici zivot

Na neuro proc? Jestli je to jen unava, tak s tebou neudela vubec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40761
20.2.20 21:15

Zajdi si za doktorem. Držím ti palce, ať to není nic vážného. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 21:22

@Azeretereza kdyz mam volno tak prave chci spat, spat spat, driv sem chodila se psem na dlouhy vychazky ted jsem rada ze obejdu blok, chodily jsme na dlouhe tury, ted dam sotva par kilometru nebo v pulce kopce to vzdavam, uz se bojim i ridit, tak jezdim vlakem, kazdy tyden dojedu nekam dal nez mam :zed: dnes mam prave do 11 a uz se nemuzu dockat az se natahnu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama