Mám problém se štítnou žlázou?

Anonymní
20.2.20 09:49

Mam stitnou zlazu?

Dobrý den, jak si vysvětlujete diagnozu? To znamena ze mam stitnou zlazu? Dekuji
Doktorka mi rekla, ze krev v poradku? Jak si mam tedy vysvetlit ve zadance tu diagnozu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.20 09:53

Štítnou žlázu pravděpodobně máš :lol: a diagnóza tam psaná není. K vyloučení onemocnění štítné žlázy je potřeba i ultrazvuk, ne jen odběry. Ptej se doktora proč tě na vyšetření posílá, zadanku netřeba zkoumat, je určena druhému lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
18417
20.2.20 09:55

Tak posílá tě na sono kvůli vyloučení nebo potvrzení diagnózy to je normální co se ti nezdá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.2.20 09:56

V žádance není diagnoza napsaná :-) A bez štítné žlázy bys jen těžko psala příspěvek :-)
Jsi poslaná na ultrazvuk pro vyšetření štítné žlázy, zda správně funguje, pravděpodobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 10:00
@Anonymní píše: Štítnou žlázu pravděpodobně máš :lol: a diagnóza tam psaná není. K vyloučení onemocnění štítné žlázy je potřeba i ultrazvuk, ne jen odběry. Ptej se doktora proč tě na vyšetření posílá, zadanku netřeba zkoumat, je určena druhému lékaři.

Jak pravdepodobne mas? Kdyz mi krev vysla v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 10:01
@Anonymní píše:
Jak pravdepodobne mas? Kdyz mi krev vysla v poradku.

Protože štítnou zlazu má každej! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5258
20.2.20 10:02

A ty jsi byla na operaci st. zlazy a nejsi si jista, jestli ti ji vzali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 10:04
@jannina1 píše:
A ty jsi byla na operaci st. zlazy a nejsi si jista, jestli ti ji vzali?

Myslela jsem samnozdrejmne onemocneni stitne zlazy…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.20 10:05

@Nickat i bez stitne zlazy se da plnohodnotne zit, za pomoci leku… takze asi tak :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5258
20.2.20 10:08

Prave proto te doktorka posila na sono, aby videla co a jak.Co mame z obycejne zadanky na sono vycist?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
20.2.20 10:09
@Anonymní píše: Štítnou žlázu pravděpodobně máš :lol: a diagnóza tam psaná není. K vyloučení onemocnění štítné žlázy je potřeba i ultrazvuk, ne jen odběry. Ptej se doktora proč tě na vyšetření posílá, zadanku netřeba zkoumat, je určena druhému lékaři.

Proc anonym? Chapu zakladatelku, ale tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18492
20.2.20 10:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, jak si vysvětlujete diagnozu? To znamena ze mam stitnou zlazu? Dekuji
Doktorka mi rekla, ze krev v poradku? Jak si mam tedy vysvetlit ve zadance tu diagnozu

Stitnou zlazu mas jiste, jako vsichni, co nejsou po operaci. Na zadance je napsano, ze te posilaji na sono stitne zlazy kvuli tlaku na krku, k vylouceni onemocneni stitne zlazy. Vic tam napsano neni, zadnou diagnozu nevidim. Jestli tam nejaka je, tak jsi tu cast zadanky nevyfotila, ta kolonka je mimo vyrez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18417
20.2.20 10:46
@Anonymní píše:
@Nickat i bez stitne zlazy se da plnohodnotne zit, za pomoci leku… takze asi tak :zed:
:mrgreen: jo tak o tom si můžeme povídat hodiny jak moc je ten život kvalitní
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5258
20.2.20 10:52

@ka2ka Je pravda, ze nekdo ma problemy,
ale spousta lidi si nestezuje a zije v pohode.
Horsi, je pokud by byl vypadek leku, jak uz se jednou stalo.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18417
20.2.20 11:01
@jannina1 píše:
@ka2ka Je pravda, ze nekdo ma problemy,
ale spousta lidi si nestezuje a zije v pohode.
Horsi, je pokud by byl vypadek leku, jak uz se jednou stalo.. :think:

tak o tom výpadku mi povídej mě ted poslali jiné dávky a dávám si to dohromady z různých krabiček protože to co beru jindy neměli ani nevěděli kdy bude, letrox měl výpadek dost dlouho :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama