Padaní vlasů v 1. trimestru

9
2.11.19 13:48

Padani vlasu v 1.trimestru

Zdravim, trapi me hrozne vypadavani vlasu..jsem nyni v 1 trimestru teprve v 6tt…co Vam na to pomohlo? A je to normalni takhle brzy? Dekuji za jakokoli radu, poznatek apod. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27
2.11.19 14:38

Odp.

Ja to mela obracene. Co jsem zacala uzivat kosmetiku od natura siberica, nemuzu si stezovat. Vzdy pri myti jsem mela plne hrsti vlasu a ted tak 1-4, coz fakt cumim. Taky jsem zacala nosit culiky a uz nemyju vlasy denne, ale kazdy 3 den. Neni to reklama, me to zabralo. :) treba vam to pomuze taky. Cca po mesici uzivani.

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.11.19 14:42

Dekuji za tip…jaky presne jste pouzivala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
2.11.19 15:17

A není to spíše podzimem? To je normální, že vlasy padají. Jinak určitě jestli má na to vliv hormonální změna v těhotenství tak ti nepomůže vůbec nic. Mě teda v těhotenství vlasy hezky rostly a nepadaly skoro vůbec. Až tři měsíce po porodu to byla hrůza a vlasy všude a taky s tím nejde nic dělat. Samo to přestalo a vlasy zase rostou. Je zbytečné cokoliv kupovat ;) i když kvalitní šampon není určitě na škodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
2.11.19 15:19

@Nixxx Jinak je dobré zkontrolovat štítnou žlázu, ale základní hodnoty se na začátku těhotenství berou. Můžeš to tedy i říct na gyndě až ti budou brát krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
2.11.19 15:39

@Nixxx všechny, tj jedno. Teď mám jelenni mech a předtím lopuch či chrpu. Prodávají dva i v DMku, ale po nich se mi třeba vlasy mastí, kamarádce zas vyhovují :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2448
2.11.19 15:44

Měla jsem to podobně a první půlka těhotenství byl děs běs, vlasy letěly dolů a kvalita hrozná. Bála jsem se, že k porodu půjdu plešatá. Ve dvacátém týdnu jako když utne, vlasy zesílily, zhoustly, nevypadávaly, tolik se nemastily. Po třech měsících po porodu zase padaly, byly všude, ale po čase to ustalo. Prostě hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
2.11.19 15:46

@Kalukap doufám, že mi to tak zůstane, protože jsem nikdy neměla tak dobré vlasy jako v těhu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2448
2.11.19 15:48
@Zuzi55 píše:
@Kalukap doufám, že mi to tak zůstane, protože jsem nikdy neměla tak dobré vlasy jako v těhu :-)

Chápu, já mám vlasy normálně nic moc, taky jsem doufala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
2.11.19 17:56

@Nixxx Ty mas problemy. Kdybys mela nekolikrat denne hlavu v zachode jako ja, neresila bys prkotiny:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
3.11.19 10:08

Kazdy ma nejaky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.11.19 23:01

Ahoj, ja jsem dnes 8+2 a k nevolnostem, bolesti prsou a nechutenstvim se přidalo i padání vlasů. Podle mě je to v těhotenství normální, stejně jako třeba akné a já osobně bych to nějak extra neřešila. Jediné co se snažím tak mýt si hlavu co nejméně, poté nefenovat, jen vysušit ručníkem určitě ne turbany z ručníku podle mé kadeřnice je to pro vlasy zlo. Žádné žehlení apod. Přidala bych do jídelníčku vitamin B, nebo jako tobolku a uvidíš az se srovnají hormony, jestli se to vrátí k normálu :) ja mam vlasu hodně, takze to ani nějak extra neregistruju na vzhledu, ale verim, ze kdo jich ma malo, muze to potrápit, tak drzim palce. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 23:36

Jsem 19.tt a vlasy mi od cca 6.tt padaji taky desne. Jsou vysusene a desne se lámou a padají. Kartac plny vlasu.. A nehty to samé. Desný. V prvnim tehotenstvi jsem to nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama