Padání vlasů z HA

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
23.10.21 15:11

Padání vlasů z HA

Zdravím, je mi 17 a dva roky beru antikoncepci, rok a půl jsem brala Vreyu a teď 4. měsícem beru Sunyu. Mám problém s tím, že od tě doby co jsem ji začala brát mi hrozně vypadaly vlasy. Vždycky jsem je měla hodně hustý a měla jsem jich fakt na rozdávání, teď nemám možná ani 1/2 z nich a stále hodně vypadávají. Když si myju vlasy tak mi vždycky opravdu hodně vlasů zůstane na rukou. Samozřejmě nemůžu přesně říct, že to je z antikoncepce, ale nic jiného mě nenapadá.. píšu proto, jestli s tím nemá někdo zkušenosti a popřípadě jestli se s tím dá nějak bojovat? Na vlasech mi hodně záleží a popravdě mi tohle hodně snižuje seběvedomí a bolí mě vždycky vidět kolik vlasů při mytí vyhazuju do koše. Bojím se že už mi nikdy ty vlasy nedorostou.. A vysadit HA nemůžu kvůli mamce.
Předem moc děkuju za odpovědi a přeju hezký zbytek dne :srdce:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18706
23.10.21 15:39

Ano, může to být z nesedící antikoncepce, horonální prostředí kvalitu vlasů dost ovlivňuje.

Neřeš to na internetu, ale se svým gynekologem/žkou.

Řešením je změna prášků a nebo změna metody antikoncepce - nemusí být jen hormonální…

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat