Pálení a neustálé nutkání v oblasti močového měchýře

405
3.6.14 10:58

Pálení a neustálé nutkání

Zdravím holky,

potřebuju poradit. Už tak týden (od posledního snažení), mám pálivý pocit někde v oblasti močáku. Dnes mi u doktora podle moči zánět neprokázali. Tak mě napadlo, že by to mohl být zánět pochvy. Při močení to nepálí, ale čůrat chodím snad 5× za hodinu. Pálí mě to vždy jen když třeba sedím, jakoby zevně, ale přesně nedokážu identifikovat kde. V pátek 6.6. vyrážíme na Rhodos a mě úplně děsí, co si tam počnu. Zažila jste některá něco podobného?

Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63731
3.6.14 11:01

@Deňulec zašla bych na gyndu - s akutním Tě vezmou i bez čekání, ne? Pokud by to byl zánět, tak to zjistí. A sebou na dovču bych vzala nějaké bobule, krém - prostě sos, kdyby náhodou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
3.6.14 11:06
@martina.se píše:
@Deňulec zašla bych na gyndu - s akutním Tě vezmou i bez čekání, ne? Pokud by to byl zánět, tak to zjistí. A sebou na dovču bych vzala nějaké bobule, krém - prostě sos, kdyby náhodou. :think:
:pankac: přesně tak, nečekej a zkus tam zavolat nebo rovnou zajít. Na cestu Jenamazol, nebo globule z lékárny
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
3.6.14 11:08

A na tom záchodě se vyčůráš normálně? Nebo máš pocit plného močáku a přitom z tebe vyjde jen pár kapek? To mívám taky a stačí přidat na tekutinách. Vypiju třeba litr a půl během dvou hodin, pak močopudné kafe, pořádně ty močové cesty propláchnu a je to ok. Já už si pití hlídám, protože mi stačí od rána vypít jen hrnek čaje a kolem poledne je to tu. Asi už chronické. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 11:13

Holky děkuji za rady, doktora už nestíhám. Zaletím si do lékárny pro ten Jenamazol. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10777
3.6.14 11:14

Na gyndu určitě a jestli ani tam na nic nepřijdou, tak bych si asi nechala pro jistotu napsat nějaká ATB s sebou, kdyby se třeba ten močák rozjel. Taky mívám občas takový pobolívání podbřišku a častý nucení na močení a je fakt, že nékdy pomůže prolévání a třeba brusinky k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63731
3.6.14 11:15
@Deňulec píše:
Holky děkuji za rady, doktora už nestíhám. Zaletím si do lékárny pro ten Jenamazol. :palec:

do pátku čas, kdyžtak si zajdi na pohotovost. Lepší, jak řešit rozjetý zánět v Řecku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 11:17
@Kapaz píše:
A na tom záchodě se vyčůráš normálně? Nebo máš pocit plného močáku a přitom z tebe vyjde jen pár kapek? To mívám taky a stačí přidat na tekutinách. Vypiju třeba litr a půl během dvou hodin, pak močopudné kafe, pořádně ty močové cesty propláchnu a je to ok. Já už si pití hlídám, protože mi stačí od rána vypít jen hrnek čaje a kolem poledne je to tu. Asi už chronické. :nevim: :zed:
Čůrám normálně. Jen občas mám pocit plného močáku a plný není… Zánět to ovšem podle výsledků moči není, tak sázím spíš na ten gyn. problém.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 11:19

Zkusím ten Jenamazol. Pokud se to nezlepší, tak ve čtvrtek skočím na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19517
3.6.14 11:25

Určitě bych si skočila pro antibiotika, po nich to bude do 2 dnů OK a na cestu na dovolenou si kup Urinal Akut, suprově zabírá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 11:34
@weyky píše:
Určitě bych si skočila pro antibiotika, po nich to bude do 2 dnů OK a na cestu na dovolenou si kup Urinal Akut, suprově zabírá :palec:

Jenže mi antibiotika nikdo nenapíše. Obvodní lékař určitě ne, leda na gyndě, ale ten mi nejspíš taky napíše jen nějakou mast nebo čípky. Nikdy jsem od něj ATB nedostala.

Jinak beru poctivě brusinky, Uroval a denně snad 4l vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5673
3.6.14 11:36

Měla jsem to samé, asi 2 měsíce zpět :? Hodně jsem pila urologický čaj a hodně mi pomohl sirup urinal :pankac: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 11:42
@K.a.c.i.k93 píše:
Měla jsem to samé, asi 2 měsíce zpět :? Hodně jsem pila urologický čaj a hodně mi pomohl sirup urinal :pankac: :)

A za jak dlouho Ti to pomohlo prosím? Ale tak to jsi měla něco s močakem, ne?! To ja nemam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5673
3.6.14 11:58

@Deňulec Nevim co to bylo, u doktora jsem nebyla :nevim: Taky jsem chodila pořád na záchod a když jsem dočůrala, tak to bylo prostě nepříjemný :? Ten sirup mi pomohl snad hned 1. den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
3.6.14 12:38

Holky celkově mě bolí jakoby celý spodek na dotek. Takže časté močení, žádné pálení při čůrání, jen pak nepříjemný pocit a bolest na dotek. Možná to mám jen nějak podrážděné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat