Reklama

Pardubičady poradíte? Dům U Jonáše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 26.04.10 16:28
Pardubičandy poradíte? Dům U Jonáše

pěkné pondělí,
přemýšlíme o výletu do Pc na výstavu Josefa Čapka. Na webu jsem jen našla, že je to na zámku a v Domě U Jonáše. Potřebovala bych vědět, jak dlouhá je prohlídková trasa a jak je to členěné? Problém je v tom, že mám bolavá záda a musela bych mít jednoho v klokance na břiše, druhého bere manžel, takže mě zajímá na jak dlouho to je? projdeme to za půl hoodky nebo déle?
Děkuju za info

Reklama

Reakce:

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 26.04.10 18:49

jizvíková: Já bych jen věděla, že od domu U Jonáše do zámku je to relativně kousek. Ale jak je ta výstava členěná, to bohužel netuším, páč mě tak moc nezajímá.

Popelka79
Extra třída :D 11042 příspěvků 26.04.10 19:25

Jizvíková pokud je to v Galerii na zámku, popř v zámku samotným, tak ty prostory nejsou zas tak velký, tak si myslím, že to projdete za chvíli a navíc je to na vás. Pokud vím, tak tam průvodcové nejsou. A v Domě u Jonáše to taky nejspíš nebude nijak obří.

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 26.04.10 19:43

super, jsem potrebovala vedet, dekujuuuuuu

Ae
Povídálka 37 příspěvků 26.04.10 20:04

Výstavu jsme navštívili v pátek, takže ji mám ještě v paměti. Je pravda, to co bylo napsáno výše, žádní průvodci, takže je na Vás, zda tam strávíte pár desítek minut nebo několik hodin. V Domě u Jonáše je to roztahané po dvou patrech, takže jsou v cestě i nějaké schody a je toho docela dost. Na zámku už jsou to dvě větší místnosti. Stojí za to vidět obojí, vstupenka je jedna, platí na obě části. Obě místa jsou opravdu ani ne pět minut chůze od sebe.

A ještě tip: v Domě u Jonáše v suterénu promítají Pejska a kočičku a další pohádky z dílny Josefa Čapka, dítka to asi ještě sledovat nebudou, ale mají tam celkem dobré židle a já si tam báječně odpočinula zádům a potom byla schopná absolvovat i druhou půlku. :-D

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 26.04.10 21:32

supr dekuju moc to jsem chtela vedettttttttttt

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >