Parní mop karcher sc 3 easyfix

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 17:03
Parní mop karcher sc 3 easyfix

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto parním mopem. Uvažuji o jeho koupi, protože jsem už celkem zoufalá. Máme doma lesklou bílou dlažbu a vytírám normálním mopem, ať tam dám jakýkoliv přípravek, tak jsou na ní zaschlé kapky vody jakmile to uschne. Nevím zda s tímto nebo jakýmkoliv jiným parním mopem by to bylo lepší. Máte někdo zkušenosti?
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 10.03.19 17:14

Nevim jak na bily dlazbe. My na vsechno doma pouzivame Karcher. Zadne cmouhy, zadny pripravky… s bilou fakt nevim, pokud mas klasickej mop, co ma trasne, ten je na prd, ten vzdycky cmouhy na svetly, dreveny podlaze. Mela jsem i mop se strikaci rukojeti, kam se dal saponat+voda od Viledy a je taky fine. Dulezity aby ten hadr na tom byl fakt cistej, dobre vyzdimanej na vytirani

adresa
Závislačka 4466 příspěvků 10.03.19 17:25

Parní čistič Karcher máme asi 5 let, spokojenost, ale na podlahu ho skoro nepoužívám. Pořídili jsme ho na okna máme jich moc a v patře i střešní, která se ručně myjí špatně, jsou celkem vysoko. Myje výborně, ale nevysava, takže horká para se srazí na vodu a steka po okně.
Takže na umytí parni čistič a AKU vysavač Leifheit, pak jen bleskove přejet Clinem, opravdu přejet, hlavne v rozich a u kraju, ne lestit celé plochy. S ksrcherem a vysavačem e to rychlé a pohodlné.
Na podlahy jsem ho brala když k nám chodili příbuzní s lezoucim miminem. Máme kočky, takže jsem podlahy předtím vysala vytřela, ale ještě umyla horkou párou. Nakonec vytřela do sucha.
Až odejde, poridim si rovnou parni čistič kombinovaný s vysavačem.

Teď asi 2-3 roky na mytí podlah používám
https://m.heureka.cz/…specifikace/

S bílou lesklou dlažbou nemám zkušenost. Kremovou lesklou máme v jedné koupelně a na jednom wc a tam to umyje podlahu perfektně.
V přízemí máme jemne vroubkovanou defilé a tu taky skvěle vyčistí. Dobře umyje i spary. Já jsem spokojená.

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 17:32
@Micaella22 píše:
Nevim jak na bily dlazbe. My na vsechno doma pouzivame Karcher. Zadne cmouhy, zadny pripravky… s bilou fakt nevim, pokud mas klasickej mop, co ma trasne, ten je na prd, ten vzdycky cmouhy na svetly, dreveny podlaze. Mela jsem i mop se strikaci rukojeti, kam se dal saponat+voda od Viledy a je taky fine. Dulezity aby ten hadr na tom byl fakt cistej, dobre vyzdimanej na vytirani

Mám ten plochý mop od viledy a zdimaci kybl. A dneska jsem to zkusila u s novým hadrem a výsledek stejný. :roll:

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 17:37

@adresa
Já se právě bojím, aby se ta pára na podlaze nesrážela a nebyla podlaha hodně mokrá. Asi máme tvrdou vodu a proto zůstávají na podlaze zaschlé kapky vody. Tady u toho je napsané, že to umí použitou vodu odvápnit.
Ta kapky i smouhy jdou vyleštit papírovou utěrkou, ale na to fakt nemam čas :D

adresa
Závislačka 4466 příspěvků 10.03.19 17:46

@cekragastro právě proto bych přidala peníze a koupila už karcher s vysaváním. Pro náš provoz mi vyhovuje mít obojí, parní čistič a myčku podlah
Pokud bych si musela vybrat, tak ten parní čistič, ale s vysavanim.
Do budoucna, až odejdou současné pristroje, plánuji parni karcher s vysaváním a roboticky vysavac a mop v jednom.

potvurka89
Závislačka 3416 příspěvků 10.03.19 18:03

Ahoj když by jsi chtěla kupovat jen parní čistič tak SC 4 je lepší má nádobu na doplnění vody takže nemusíš čekat až celý přístroj vychladne aby sis mohla dolít vodu. Používám ho na úklid kuchyně , koupelny a jednou za čas na podlahy ale lehce je to vlhké na 100% spokojenost na podlahy bych víc volila parní vysavač .

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 18:18

@adresa
A ktery je s vysavanim?

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 18:35

@potvurka89
Myslíš vysavač s mopem v jednom? Nebo dělají přímo parní vysavače?

potvurka89
Závislačka 3416 příspěvků 10.03.19 18:46

@cekragastro Dělají přímo parní vysavač Karcher SV7 je to tedy dražší záležitost ale určitě úžasný když to čistí párou a hned odsaje . Já jak mám jen parní čistič tak čistí krásně ale člověk musí mít u sebe nějaký hadr aby to utíral .

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 20:33

@potvurka89
Nooo, tak ted jsem uplne v koncich. :lol:
Ten vypada skvele. Ja si jeste chtela koupit tu karcher sterku na okna a tady vapada, ze u toho taky nejake prislusenstvi na okna je. Tak bych nekupovala tu a mozna fakt sla do toho vysavace.

potvurka89
Závislačka 3416 příspěvků 10.03.19 21:23

@cekragastro já mám tu aku stěrku , je výborná. Máme stůl se sklem a s tou stěrkou je za 2 vteřiny čistý . Vím že jsou to drahé kousky ale jednou určitě i já rozšířím řadu výrobků které mám od karchera o ten parní vysavač .
Zatím mám klasický parní čistič SV4 , aku koště KB5 a aku stěrku WV2 premium .
Jsou chvíle kdy chceš udělat velký úklid a využiješ parní vysavač ale zas přijde den kdy to chceš vzít jen tak lehce na rychlo a tam je fajn na okna a skleněné povrchy aku stěrka .

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 22:31

@potvurka89
A myslis, ze to prislusenstvi co je u toho vysavace bude spatny? Ze jeste radsi koupit tu aku sterku zvlast? Ja zase nechci mit doma milion spotrebicu aby to nebylo kam davat :D Mame uz doma normalni vysavac, Aku vysavac, robotickej vysavac a uz nejak ty vysavace nejsou kam davat :lol: :lol:

cekragastro
Kecalka 241 příspěvků 10.03.19 22:42

@potvurka89
Tak jsem koukala na recenze na heurece a celkem jsem v soku.
 https://parni-cistice.heureka.cz/…015/recenze/?s=6

potvurka89
Závislačka 3416 příspěvků 10.03.19 23:15

@cekragastro týý jo tak tolik negativních reakcí bych nečekala 8o
Jinak s tím, tu aku stěrku koupit zvlášť jsem myslela kvůli rychlosti čistit jen něco malého než tahat celý parní vysavač. Hlavně si myslím že ten vysavač parní nebude mít tak dlouhou hadici aby ses dostala až do rohu oken .
My jsme koupili dům a už tu dlažby i plovoučka byli udělané a jsou tmavé takže mi stačí vytřít a je vše v pohodě , jednou jsem zkusila plovoučku vzít ještě parním čističem ale jak to pára namočí tak to v celku chce zas mop. Na tvoji dlažbu bych asi zkusila koupit nějakou kosmetiku na podlahy od značky Picatek než bych zkoušela koupit parní čistič za 6,5tis třeba.
Jinak v těch recenzích někdo to chtěl na čištění textílií což parní čistič vůbec není . Ano je to hlučné , při čištění si beru sluchátka a to je příčina silné páry. A pak mě ještě dostala věta voda zůstává v nádobce , ano zůstává protože ten přístroj má v sobě čerpadýlko vezme si do sebe vodu a až ji spotřebuje tak si vezme další :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama