Parní vysavač ano/ne - případně který

998
2.6.18 11:58

Parní vysavač ano/ne - případně který

Zdravím, máte některá doma parní vysavač, případně který? Jak jste s ním spokojené? Zvažuji od Rowenty, nebo Karchera, ale ty pořizovací ceny jsou dost vysoké, tak bych chtěla nějaké zkušenosti ostatních, abych nekoupila něco, co nebude pořádně fungovat. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16810
2.6.18 12:06

@amalka3455 Já mám jen čistič s nástavcem na podlahu a super. Kybych měla všude dlažbu, tak bycch o parním vysavači taky uvažovala. KArcher je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
2.6.18 12:15

@P4ja Já mám od Viledy parní mop a není špatný, ale musíš nejdřív vysát. A dnes se mi rozbil náš stařičký vysavač, tak uvažuji o náhradě typu vše v jednom… Ale nevím, jestli to za to stojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16810
2.6.18 12:16

@amalka3455 Tak na ten čistič taky musím vysát, ale to dělám i normálně, než jdu mýt podlahu. Jak je to s tím vysavačem to nevím. Ale jestli máš parní mop, tak bych asi spíš koupila nový vysavač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
2.6.18 12:32

Máme Karcher FC5. Super, spokojenost. Zvládá dlažbu i plovoučku… davkuje vodu tak, ze do 5 minut je podlaha zase suchá. Vysává (prach, malé předměty, vlasy) i vytírá zároveň. Neměnila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
2.6.18 12:35

@Petrusska007 Super, děkuju. Dá se použít i na koberce? Máš s tím zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
2.6.18 12:52

@amalka3455 na koberce ne, není to takový ten klasický parní mop, spíš vysávací a vytírací. Takže jsem asi moc nepomohla :think:. Každopádně pokud najdeš stroj - nějakou takovou kombinaci na dlažba + plovoucka + koberce, rada se na to taky mrknu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6584
2.6.18 13:01

Za mě bissel crosswave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
3.6.18 08:48

@P4ja Chci to dohromady kvůli času, že by to mělo být rychlejší.
@Petrusska007 Zatím hledám marně. Ale na ten Karcher jsem našla nejvíc recenzí, tak asi zvítězí…
@poopie Ten napařuje, nebo vytírá vodou s čističem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama