Jaký typ pračky Bosch vybrat?

219
18.5.18 20:41

Jaký typ pračky Bosch vybrat?

Ahojky,
vybírám pračku - rozhodla jsem se pro značku Bosch, ale nevím, který typ si vybrat?
Kamarádky, co mají Bosch, mají typy, které se už nevyrábí.
Já si našla vítěze dtestu Bosch WAT24360BY a už bych ji i koupila, ale četla jsem, že tam není předpírka a že si nemůžu volit stupně u jednotlivých programů a dokonce že se prádlo lepí na buben? Nemáte s touto pračkou nebo nějakou jinou Bosch zkušenosti?
Chtěla bych se vejít max. do 11.000 Kč, ta předpírka by byla fajn, dodatečné máchání bych taky chtěla a volit si stupně také. A nejlépe aby se ukazoval čas, za jak dlouho bude prádlo vyprané.
Díky za rady… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14269
19.5.18 06:49

Ja jsem kvuli tomuto nakonec vybrala znacku LG. predtim jsem mela Bosh, ktera tyto veci umela, nove modely, notabene v uzke variante, uz ne. no, lezela jsem v porovnavani parametru pracek nekolik veceru. tohle je podle me jedina cesta k vyberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.5.18 15:28

Mam WAB24262BY a má předpírku, navolení poloviční doby praní, dodatečné máchání,1200 ot.,lze zvolit i stupně na prg. a ukazuje zbytkový čas praní. Jediné co mi vadí je, že nemá oproti mojí staré Whirp. 50°C Není to sice slim, ale to nevadí. Za tu cenu celkem dost muziky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama