Jak uspořádat misky do mikrovlnky, aby nezabraly hodně místa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 302 příspěvků 102 inzerátů 01.05.18 13:43
jak uspořádat misky do mikrovlnky, aby nezabraly hodně místa

Ahojky, mám dost misek i s víčky a přijde mi, že se mi to nikam nevejde. kde to máte vy? když tak přidám foto, kde to mám, možná i to místo není úplně vhodné. jak jsou ty misky různého tvaru - kulaté, čtvercové, obdélníkové, těžko jdou do sebe. Jak je to u vás?

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 01.05.18 13:49

Rada se take neco dozvim.

Zrovna pred tydnem jsem to vyresila tak, ze jsem koupila kulate misky s vicky z Lidl eshopu - vice baleni. Ty jdou krasne do sebe. A vetsiny tech ostatnich se asi zbavim, stejne me nebavi hledat, ktere vicko je ke ktere krabici.

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 01.05.18 13:54

Mám sady co do sebe pasují ty mají vlastní šuplík v kuchyni, ono se s nima asi moc vymyslet nedá, pokud máš každou jinou tak prostě zaberou místo :nevim:

-Evka-
Závislačka 3482 příspěvků 02.05.18 06:50

Hraji si s krabičkami tetris ;-) Vkládám je do dvou největších, zbytek je již tvarově stejný, tak na sebe. Zabere to jednu polici v kuchyni ve skříni, ale občas jsou použity všechny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama