Jak uspořádat misky do mikrovlnky, aby nezabraly hodně místa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.krajcarova
Kecalka 457 příspěvků 93 inzerátů 01.05.18 13:43
jak uspořádat misky do mikrovlnky, aby nezabraly hodně místa

Ahojky, mám dost misek i s víčky a přijde mi, že se mi to nikam nevejde. kde to máte vy? když tak přidám foto, kde to mám, možná i to místo není úplně vhodné. jak jsou ty misky různého tvaru - kulaté, čtvercové, obdélníkové, těžko jdou do sebe. Jak je to u vás?

Reakce:

Limi123
Závislačka 3511 příspěvků 01.05.18 13:49

Rada se take neco dozvim.

Zrovna pred tydnem jsem to vyresila tak, ze jsem koupila kulate misky s vicky z Lidl eshopu - vice baleni. Ty jdou krasne do sebe. A vetsiny tech ostatnich se asi zbavim, stejne me nebavi hledat, ktere vicko je ke ktere krabici.

Kriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 01.05.18 13:54

Mám sady co do sebe pasují ty mají vlastní šuplík v kuchyni, ono se s nima asi moc vymyslet nedá, pokud máš každou jinou tak prostě zaberou místo :nevim:

-Evka-
Závislačka 3687 příspěvků 02.05.18 06:50

Hraji si s krabičkami tetris ;-) Vkládám je do dvou největších, zbytek je již tvarově stejný, tak na sebe. Zabere to jednu polici v kuchyni ve skříni, ale občas jsou použity všechny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >