Pračka Zanussi Lindo 100 - krátký program

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 17.04.18 15:23
pračka Zanussi Lindo 100

Máte někdo pračku zanussi lindo 100?
včera mi přítel koupil tuto pračku a jsem z ní vcelku nešťastná. Tam není normální program na prádlo, aniž by neprala tři hodiny??? :cert: :cert: :cert:

pomozte, prosím :think:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11529 příspěvků 17.04.18 15:28

A není tam možnost zkrátit prací cyklus? Taky mám většinu na tak dlouho, ale když zmáčknu jedno tlačitko, tak je to kratší.

páájaa2
Kecalka 403 příspěvků 17.04.18 15:40
@mmarket píše:
Máte někdo pračku zanussi lindo 100?
včera mi přítel koupil tuto pračku a jsem z ní vcelku nešťastná. Tam není normální program na prádlo, aniž by neprala tři hodiny??? :cert: :cert: :cert:pomozte, prosím :think:

Lindo 100 je řada praček Zanussi, jaký je to přesně model? Podívej se na štítek. ( dvířka )

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 17.04.18 15:41

@mmarket v tom sloupci vpravo kdyz zmacknes tlacitko je prvni ktery zkrati prací cyklus na pulku.

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 17.04.18 17:05

Je tam tlačítko „dokončit za“ ale to jsem pochopila něco jako odložený start :think:

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 17.04.18 17:06
@páájaa2 píše:
Lindo 100 je řada praček Zanussi, jaký je to přesně model? Podívej se na štítek. ( dvířka )

myslíš to několikamístné číslo? :oops:

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 18.04.18 06:57

Zapni pracku, zmackni tlacitko oznacene sipkou, a ona se rozsviti kontrolka oznacena koleckem, doba praní se tim zkrátí na pulku. Pak uz jen tlacitko play/pauza ;)

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 18.04.18 16:19

Aha, zkusím, díky ;)

takže ty ji máš taky?

na co prosím tě prát věci dětí, které přijdou z pískoviště jak prase /tepláky, mikiny, trika…/???

ty programy sice na 30 minut, ale jen na 30 stupňů, k tomu moc důvěru nemám. No a pak je tam ta 2× bavlna po sobě a to jsou ty tříhodinový… :think:
@Tarjei píše:
Zapni pracku, zmackni tlacitko oznacene sipkou, a ona se rozsviti kontrolka oznacena koleckem, doba praní se tim zkrátí na pulku. Pak uz jen tlacitko play/pauza ;)

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 18.04.18 16:27

@mmarket na syntetiku a dam pulku doby tím tlačítkem.

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 18.04.18 16:44

Takže to jen zmáčknu, aby svítilo, jinak nic?

funkce „Dokončit za“ - pomocí této funkce můžete nastavit počet hodin, za něž se má prací cyklus dokončit. Můžete zvolit hodnotu od 3 do 20 hodin. Na displeji se zobrazí počet hodin a kontrolka nad tlačítkem se rozsvítí. - toto je něco jiného??? :think:

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 18.04.18 17:45

Jak ho zmacknes melo by to ukazat půlku ty původní doby. Navod nemam ja ji koupila už jetou :D

Pajka3
Nováček 5 příspěvků 132 inzerátů 26.06.18 11:22
spokojenost

Holky, a jste s ní spokojené? Měnily byste?

mmarket
Kelišová 6399 příspěvků 26.06.18 17:20

já ji mám teprve 2 měsíce, takže nemůžu říct :nevim:

ale měla jsem indesitku - asi 11 let a spokojenost :palec: :palec: :palec:

Tarjei
Závislačka 3529 příspěvků 26.06.18 17:22

@Pajka3 normalka pracka, dobry :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama