Pračka zn. Hoover

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wallace
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 04.04.18 20:39
Pračka zn. Hoover

Ahoj,
vybíráme novou pračku a chtěla bych poprosit o radu, případně jakoukoliv zkušenost. Padla mi do oka pračka zn. Hoover (konkrétně Hoover DXOA44 38AHC3/2-S SLIM). Jen nějak nikde nemůžu najít více informací o této značce - neznám ji. Ani třeba recenze na pračky Hoover.

Máte někdo doma pračku Hoover? Jak jste spokojení? Doporučíte mi nebo to není dobrá značka?
Děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 04.04.18 22:34

@wallace prodavala jsem nekolik let elektru a v zivote jsem neslysela, ze Hoover vyrabi pracky :nevim:
Radeji bych verila ostrilenym znackam.
Vrchem plnena - Electrolux, Aeg
Bokem plnena - LG s motorem na primy pohon a zarukou 10let na nej

wallace
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 04.04.18 23:43

@Káťa19 Jejda :-D Mají v nabídce spoustu typů :-)
Já právě taky tíhnu k osvědčeným značkám. Pokud bych nebyla ničím limitovaná, tak volím AEG, máme od nich sušičku a jsem moc spokojená.
Nicméně máme dost specifické požadavky (hloubka vč. přesahů do max. 57 cm, min. 7 kg - radši 8 kg, objem bubnu více než 45 l, invertorový motor, a jako bonus bych si přála páru)
Vzhledem k požadované hloubce jsem prve vybrala LG s párou, ale pak jsme zjistili, že tato jejich 7 kg má o 2 l menší objem bubnu než naše stávající 5 kilová. Takže jsme vybrali Electrolux, kdy na 7 kg má objem 50 l, vyhovující hloubka i vlastnosti, ale bez páry.
A jelikož jsem trochu „šťoura“, hledala jsem dál a našla jsem tento typ od Hoover, který splňuje absolutně vše, co jsme chtěli…

Ale jak píšeš, nikde jsem nenašla informaci, že by si někdo pračku od Hoover koupil, natož, aby někde byla nějaká recenze na jakoukoliv pračku této značky.
Proto právě váháme - finančně vyjdou velice podobně, na požadavky vede ale Hoover.
A teď co? Jít do osvědčené značky a slevit z požadavků, nebo koupit 100% vyhovující za cenu rizika neznámé značky - kvality?
U obou (ELX i HOVR) nabízejí 10 let záruku na motor. U HOVR je navíc prodloužená celková záruka na 5 let (+ jako dárek žehlička, která samozřejmě nemá vliv na rozhodování :-) )

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 05.04.18 07:28

@wallace tak to jo, tak do ni jdi… Stejne je to loterie a pokud vezmes spatny kus, tak na to nema vliv ani znacka. Je to o stesti ;) :think:
Tady je asi jedna recenze, videla.jsi? https://www.heureka.cz/?…

wallace
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 05.04.18 13:33

Moc děkuju za odkaz, to jsem neviděla :-) Jsou to povětšinou sice pračky se sušičkou, ale těch recenzí je tam víc a nejsou špatné. No tak to asi vyhraje tahle :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama