Mrazák s ledničkou - existuje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

savess
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 16:51
Mrazák s ledničkou - existuje?

Dobrý den,

dotaz vyplývá z názvu diskuze, zatím jsem nikde v elektru nenarazila, ale nevíte, dá se někde sehnat, nebo viděly jste mrazák - šuplíkový, kde by byly max. třeba 2 police jako lednice? Prostě to, co míváme doma (lednice s mrazákem), akorát obráceně?

Děkuji

Reklama

Reakce:

elan
Kecalka 177 příspěvků 22.03.18 17:06

Mám doma ledničku, která má malý mrazák nad sebou, jinak, aby byla celá skříňka mrazák a třeba 2 šuplíky ledničky se myslím, ani nevyrábí

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 386 inzerátů 22.03.18 17:25

Nemyslím si, že to u nás existuje, je bud lednice s mrazákem, kde je většina lednice, nebo pak samostatný mrazák bez lednice.

Pennya
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 22.03.18 17:29

Tak to jsem taky nikde neviděla..jedině si pořídit malou ledničku, měli jsme takovou na kolejích a byla fakt tak akorát pro jednoho až dva..měla na výšku snad jen 50cm, byla o trošku vyšší než postel :-D ve dvou lidech skoro až málo..

zuza92
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.03.18 17:30

Taky jsem hledala a nenašla :(. V lednici máme pár věcí, ale mrazák praskal ve švech. Lednice před pár měsíci dosloužila a koupili jsme zvlášť mrazák a zvlášt lednici.

Aries6
Generální žvanilka 21830 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 17:55
@elan píše:
Mám doma ledničku, která má malý mrazák nad sebou, jinak, aby byla celá skříňka mrazák a třeba 2 šuplíky ledničky se myslím, ani nevyrábí

Máme to samé.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Reklama