Reklama

Prosba o info Rowenta clean&steam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brundibára1
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 13:38
Prosba o info Rowenta clean&steam

Prosím, pokud někdo tento přístroj máte doma, používáte ho na linoleum? Resp. „PVC“, prostě ne plovoučka ani vinyl, ale to, čemu jsme kdysi normálně říkali lino? Někde jsem našla info, že na lino jde v pohodě (někde v diskuzi, ale říkal to zaměstnanec rowenty, myslím), teď mi pro změnu z rowenty na dotaz odepsali, že je „jen na parkety“, což je ale taky blbost, protože oni sami inzerujou, že je to na „všechny typy tvrdých podlah“, bohužel ale pak dodávají „tj. na dlažbu, plovoucí podlahu i vinyl“, o linu ani ťuk… Máte ho někdo na lino a v pohodě? Už jsem byla nadšená, že jsem našla, co jsem hledala, ale máme všude lino :-( Díky!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama