Prosba o info Rowenta clean&steam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brundibára1
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 13:38
Prosba o info Rowenta clean&steam

Prosím, pokud někdo tento přístroj máte doma, používáte ho na linoleum? Resp. „PVC“, prostě ne plovoučka ani vinyl, ale to, čemu jsme kdysi normálně říkali lino? Někde jsem našla info, že na lino jde v pohodě (někde v diskuzi, ale říkal to zaměstnanec rowenty, myslím), teď mi pro změnu z rowenty na dotaz odepsali, že je „jen na parkety“, což je ale taky blbost, protože oni sami inzerujou, že je to na „všechny typy tvrdých podlah“, bohužel ale pak dodávají „tj. na dlažbu, plovoucí podlahu i vinyl“, o linu ani ťuk… Máte ho někdo na lino a v pohodě? Už jsem byla nadšená, že jsem našla, co jsem hledala, ale máme všude lino :-( Díky!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama