Prosba o info Rowenta clean&steam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brundibára1
Nováček 1 příspěvek 07.03.18 13:38
Prosba o info Rowenta clean&steam

Prosím, pokud někdo tento přístroj máte doma, používáte ho na linoleum? Resp. „PVC“, prostě ne plovoučka ani vinyl, ale to, čemu jsme kdysi normálně říkali lino? Někde jsem našla info, že na lino jde v pohodě (někde v diskuzi, ale říkal to zaměstnanec rowenty, myslím), teď mi pro změnu z rowenty na dotaz odepsali, že je „jen na parkety“, což je ale taky blbost, protože oni sami inzerujou, že je to na „všechny typy tvrdých podlah“, bohužel ale pak dodávají „tj. na dlažbu, plovoucí podlahu i vinyl“, o linu ani ťuk… Máte ho někdo na lino a v pohodě? Už jsem byla nadšená, že jsem našla, co jsem hledala, ale máme všude lino :-( Díky!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama