Statická elektřina a sušička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 07.03.18 08:36
Statická elektřina a sušička

Ahoj holky, vy co nepoužíváte aviváž a sušíte v sušičce jak se zbavujete statické elektřiny v prádle? Četla jsem že se může dát do sušičky mezi pradlo 1 nebo 2 kulicky alobalu a mělo by být po problémů. Jak to řešíte a zkoušel někdo ten alobal? :think:

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 07.03.18 08:46

Ja tam mam balonky do susicky a se statickou elektrinou problem nemam. jeste na to pomáhají ty vonave ubrousky do susicky.

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 07.03.18 09:02

@nozu jaké balónky prosím

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 07.03.18 09:33

"@Katushka 7zadej si do googlu balonky nebo míčky do sušičky. vyjede ti spousta odkazů. mě to sem nejde vložit…

NoFear
Kecalka 238 příspěvků 07.03.18 10:47

Koupila jsem v DM takové ubrousky do sušičky a okamžitě bylo po problému.

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 07.03.18 12:43

@NoFear a když se nedá aviváž voní po nich prádlo a vydrží vůně?

NoFear
Kecalka 238 příspěvků 07.03.18 14:24

@Katushka 7 chvíli voní, ale neudrží se nijak dlouho. Dávám to jen kvůli té staticke elektřině. Já jsem teda za to ráda, protože to neni zrovna vůně, kterou bych chtěla mít na oblečení. :)

Katushka 7
Kecalka 262 příspěvků 07.03.18 14:42

@NoFear díky vyzkouším

ježibaba123
Kecalka 260 příspěvků 07.03.18 21:26

Na to jsou dobrý ubrousky od Lenoru

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >