Prodej ledničky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina B1
Kecalka 358 příspěvků 22.03.18 16:36
Prodej ledničky

Caaau holky!
Obracím se na Vás, třeba mi poradíte…
Prodávala jsem na inzerát starší lednici za 1000Kč, která byla plně funkční, vypojená pak stála asi týden.
Prodala jsem ji minulý pátek. Dnes mi pán píše, že lednička nefunguje, že nechladí a ať mu pošlu manuál, nebo peníze. Poslala jsem mu manuál, ale pořád problém…
Teď mě zajímá, měl možnost si ji zkusit zapojit (i když u Lednice no nevim..) ale rovnou ji naložili na vozík za auto na ležáka a odjeli.
Měla bych mu vracet peníze? Co když lednici rozbil on při převozu? Protože fungovala normálně předtím…
Napsala jsem mu s manuálem, že zasílám a víc nemohu udělat a on, že musím…
Tak jsem z toho krapet ve stresu teď, Achjo…
Co byste udělaly vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10472 příspěvků 22.03.18 16:39

Lednice se nesmí dávat naležato, takže jeho problém.

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 22.03.18 16:43

No peníze bych mu nevracela, protože měl možnost zkusit, že je funkční. Rozbít jí mohl i on, na vrácení peněz nemá nárok.

Uživatel je onlineKikulele
Kecalka 495 příspěvků 22.03.18 16:44

Ja myslim ze muze byt na lezato ale je potreba ji pak nechat min.24hod stat a nezapojovat az se tam vrati ty kapaliny jak maji nbude problem.Mame lednici beko a uz dvakrat jsme ji stehovali na lezato a jednou z toho v zime.Bylo na to tak receny v obchode ze to lze i kdyz to neni uplne vhodne ale musi pak zustat stat.Pak se muze stat ze kdyz ji clovek hned postavi a zapne tak nebude chladit.Ale nevim co bych delala v tve situaci ohledne toho prodeje.

Janina B1
Kecalka 358 příspěvků 22.03.18 16:44

Psal mi, at počítám, ze s kolegou přijedou za námi. Tak jsem mu znovu vysvětlila, ze na peníze nemá nárok a on “Ok, myslel jsem to dobre.” Achjo, začínám se trochu bát…

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 22.03.18 16:47

@Janina B1 No nemáš čeho, zkouší to na tebe a čeká, že se zalekneš. Informovala bych ho o tom, že jestli mi hodlá vyhrožovat a jezdit mi domů, tak na něj zavolám policii.

Nanue
Nováček 4 příspěvky 22.03.18 16:54

Nic bych mu nevracela.

Evelýna 1
Kecalka 267 příspěvků 7 inzerátů 22.03.18 16:59

My máme ledničku zn. Samsung a když jsme se stěhovali, tak jsme se ptali v Datartu, kde jsme ji kupovali a ti nám řekli nepokládat, že se i hodně zvyšuje riziko, že už se nerozjede.

Já bych nic nevracela. Myslím, že pán ji položil na vozík a moc nepřemýšlel co se může stát…Rozbil ji podle všeho on

Edit: podívala jsem se co píše strýček google a ledničky se nemají převážet v horizontální poloze kvůli vibracím a kapalině

Příspěvek upraven 22.03.18 v 17:06

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 22.03.18 17:00

Lednička se samozřejmě nepokládá, to měl vědět.

Kriss Tina
Závislačka 3931 příspěvků 22.03.18 17:06

Nic bych nevracela, jejich věc jak lednici přepravujou nejspíš ji rozbili při převozu, nevím co je pravdy na tom že se nesmí dávat na ležato, mi ji vezli pár měsíců zpátky v klasickém autě takže se položit musela, ale nechali sme ji pak víc jak den jen tak stát a fungovala normálně, ale jestli ji zapli hned po převozu tak si ji zničili sami…

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 22.03.18 17:09

Tak jsem našla, že se položit smí, ale pak nechat stát : Pokud lednici přepravujete v horizontální poloze, musí se před zapojením a spuštěním pouze ponechat v provozní poloze ideálně 24 hodin, aby bylo zajištěno, že se chladicí náplň shromáždí dole u kompresoru a stabilizuje, nic víc netřeba.

Janina B1
Kecalka 358 příspěvků 22.03.18 17:16

Píše, že ji stát prý nechal… jenže nevím no. Ta Lednice doopravdy fungovala. A mohl si ji zkontrolovat, klidně bych mu ji i zapojila. Každopádně přijede. Prý s kolegou. Nechám to řešit přítele a strejdu. Ale doprkýnka, když si kupuju starou lednici za pár šupů, tak nemůžu čekat záruku, ne?

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 22.03.18 17:18

Napsala bych mu, ať nejezdí, že to s ním nikdo řešit nebude, že na vrácení peněz nemá nárok, lednici si mohl vyzkoušet ještě před koupí. A proč bude mít sebou kolegu? Aby tě zastrašili, že jsou na tebe dva?

Janina B1
Kecalka 358 příspěvků 22.03.18 17:22
@Monchichik píše:
Napsala bych mu, ať nejezdí, že to s ním nikdo řešit nebude, že na vrácení peněz nemá nárok, lednici si mohl vyzkoušet ještě před koupí. A proč bude mít sebou kolegu? Aby tě zastrašili, že jsou na tebe dva?

No znělo to tak “rozmyslete si, jak to chcete řešit, ale počítejte s tím, ze za vámi s kolegou prijedeme.” Načež já, že se omlouvám, ale já jsem mu prodala funkční zboží a víc mu pomoci nemohu. Manuál jsem mu stáhla a poslala. A on “Ok, myslel jsem to dobře.” -

Taciras
Extra třída :D 10469 příspěvků 22.03.18 18:06
@Janina B1 píše:
Caaau holky!
Obracím se na Vás, třeba mi poradíte…
Prodávala jsem na inzerát starší lednici za 1000Kč, která byla plně funkční, vypojená pak stála asi týden.
Prodala jsem ji minulý pátek. Dnes mi pán píše, že lednička nefunguje, že nechladí a ať mu pošlu manuál, nebo peníze. Poslala jsem mu manuál, ale pořád problém…
Teď mě zajímá, měl možnost si ji zkusit zapojit (i když u Lednice no nevim..) ale rovnou ji naložili na vozík za auto na ležáka a odjeli.
Měla bych mu vracet peníze? Co když lednici rozbil on při převozu? Protože fungovala normálně předtím…
Napsala jsem mu s manuálem, že zasílám a víc nemohu udělat a on, že musím…
Tak jsem z toho krapet ve stresu teď, Achjo…
Co byste udělaly vy?

Hm, tak ať jí přiveze zpátky a ty mu to teda vrátíš. Buď kecá a jen zkouší, zda by z tebe ty prachy nevytáhl, nebo se uvidí, jak se mu bude chtít jí vézt zpátky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama