Má někdo sušičku prádla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 07:29
má někdo sušičku prádla

Dobrý den, potřebuji radu. Mám tuto sušičku a nějak zlobí. Potřebuji vědět, co znamená svítící červená kontrolka vlevo od displeje. Děkuji předem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vin
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 30.03.18 07:33
@arada píše:
Dobrý den, potřebuji radu. Mám tuto sušičku a nějak zlobí. Potřebuji vědět, co znamená svítící červená kontrolka vlevo od displeje. Děkuji předem.

A jaký typ?

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 30.03.18 07:48

Podle typu spotrebice si vygoogli na netu navod.

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 07:53

@nozu Whirpool AZA HP 7673,návod tam není, mám ji asi 5 let. Z ničeho nic přestala sušit. Pak najednou sušila jednu dávku a už zase nesuší. S manželem jsme vydedukovali, že je to indikátor sušení(jsou zobrazeny 3 vodorovné čárky).Když sušila svítila, a už opět nesvítí. Obávám se, že je po ní.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 30.03.18 07:56

Zkuste zavolat opravari někde od vás. Možná vám poradi i po telefonu.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 30.03.18 07:59

@arada https://www.whirlpool.cz/aza-hp-7673
tady mas elektronicky navod. pokud to v nem nebude, volej opravare.

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 08:09

@nozu Díky,kuknu. Manžel zatím důkladně čistí filtry a koukne, jestli není nějaký špatný kontakt na topném tělese. Dnes je svátek, což je blbý a já mám dvě pračky vypranýho prádla. Mě šlahne,se.re se nám jeden spotřebič za druhým.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 27 inzerátů 30.03.18 08:11

@arada vy nemáte sušák na prádlo?

Emisis
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 30.03.18 08:14

@arada mám jiný typ, Bosch. Ale toto mi děla když mám ucpane filtry nebo plný zásobník vody. Ty filtry je třeba čistit pravidelne, třeba 1× mesicne. My máme kočky, trochu jsem na to zapomněla a ucpala je. Vycistila a už je suska ok

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 08:18
@Emisis píše:
@arada mám jiný typ, Bosch. Ale toto mi děla když mám ucpane filtry nebo plný zásobník vody. Ty filtry je třeba čistit pravidelne, třeba 1× mesicne. My máme kočky, trochu jsem na to zapomněla a ucpala je. Vycistila a už je suska ok

Filt ten vrchní čistím po každém sušení, spodní po 3-4.Uvidíme, co manžel zjistí.

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 08:20

@nozu Díky za návod, popis včech těch čudlů tam neí. Návod sice mám, ale je v nějakém jazyce, sami nevíme v jakém, bo když jsem si zadala do překladače, není to žádný ze severských jazyků i když to tak vypadá :nevim:.Dosud jsem s ní byla spokojená, ale že k nní není pořádný český návod mě štve od začátku.

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 08:36
@nozu píše:
@arada https://www.whirlpool.cz/aza-hp-7673
tady mas elektronicky navod. pokud to v nem nebude, volej opravare.

Seš šikovná v hledání, mě to nějak nešlo najít. Můžu tě poprosit, jestli se dá najít i tabulka programů? Děkuji moc.

Tunrida
Hvězda diskuse 46828 příspěvků 30.03.18 08:43

File:///C:/User­s/Radka/Downlo­ads/AZA-HP_7673_ifu+char­t_(002).pdf

arada
Extra třída :D 11120 příspěvků 30.03.18 08:58
@Tunrida píše:
File:///C:/User­s/Radka/Downlo­ads/AZA-HP_7673_ifu+char­t_(002).pdf

Díky, ale tento odkaz je k ničemu.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 30.03.18 09:26
@arada píše:
Seš šikovná v hledání, mě to nějak nešlo najít. Můžu tě poprosit, jestli se dá najít i tabulka programů? Děkuji moc.

tady jsou vysledky vyhledavani z googlu. snad to bude fungovat https://www.google.cz/search?…

jinak si do googlu zadej typ susicky a text, tabulka programu,

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama