Reklama

Barevná lednice - šli byste do toho?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4387 příspěvků 12.04.18 11:00
Barevná lednice

Ahojky,
co říkáte na lednici v nějaké barvě? Šli by jste do toho? Budu mít novou kuchyň, ale vestavěnou lednici nechci. Kuchyně bude v dekoru dřeva (béžová a hnědá) Teď jsem se zakoukala do této lednice, ale teda drží mě při zemi cena (30tis).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kobilka_21
Povídálka 40 příspěvků 12.04.18 11:04

Ahoj, máme doma šedou a co ti budu povídat :zed: hrůza, otisky jsou vidět úplně všude z jakéhokoliv úhlu. Přítel je háklivý na špínu a vše ostatní, takže chodí cca 4× za den po okolo lednice a leští/umývá ji

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 12.04.18 11:08

Jedině vestavěnou nebo nerez

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 11:11

Tak potom bys musela sladit i ty casti tech vestavenych spotrebicu, ktere jsou videt… mikrovlnku, troubu… a navic se toto brzy okouka

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4387 příspěvků 12.04.18 11:11

@EmmaAnna Nerez máme teď a už bych jí nechtěla. Vestavná je prostorově o dost menší a nedám do ní plech. Takže buď bílou nebo se odvážu a bude kávová.

Paoloska
Echt Kelišová 8038 příspěvků 12.04.18 11:16
@AstraG píše:
@EmmaAnna Nerez máme teď a už bych jí nechtěla. Vestavná je prostorově o dost menší a nedám do ní plech. Takže buď bílou nebo se odvážu a bude kávová.

Já bych se odvázala. Je to moc hezká barva a ke kuchyni v přírodních dekorech dřeva bude krásně ladit :palec:

leryl
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 12.04.18 11:21
@AstraG píše:
Ahojky,
co říkáte na lednici v nějaké barvě? Šli by jste do toho? Budu mít novou kuchyň, ale vestavěnou lednici nechci. Kuchyně bude v dekoru dřeva (béžová a hnědá) Teď jsem se zakoukala do této lednice, ale teda drží mě při zemi cena (30tis).

Lednice se mi moc líbí, ke dřevu se hodí. Ta cena by mě taky odrazovala… My měli po předchzích majitelích černou lednici a jsem ráda, že je z bytu.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 12.04.18 11:24

@AstraG lednice je fakt pěkná, ke dřevu se hodí. Dělá ti tu kuchyň studio? zeptala bych se jich, at mi tuhle konkrétní lednici přidají do designu, aby ses podívala, jak to bude vypadat.

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4387 příspěvků 12.04.18 11:26

Poslala jsem to paní, co nám zařizuje spotřebiče a podle toho o kolik cenu dokáže srazit se rozhodnu 8)

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4387 příspěvků 12.04.18 11:27

@Lalelale Jo kuchyň. studio, už jsem jim to poslala :lol:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 12.04.18 11:30

Já bych se u výrazných barev bála, že mi za pár měsíců poleze krkem. Ale tahle je neutrální, mně se moc líbí :palec:

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4387 příspěvků 12.04.18 11:46

Holky díky za reakce, když sem to poslala manželovi, tak mi napsal: Lednice no, co je na ní tak zvláštního? Vyber si jakou chceš, mě je to jedno.
Opravdu rada nad zlato :cert:

Paoloska
Echt Kelišová 8038 příspěvků 12.04.18 12:17
@AstraG píše:
Holky díky za reakce, když sem to poslala manželovi, tak mi napsal: Lednice no, co je na ní tak zvláštního? Vyber si jakou chceš, mě je to jedno.
Opravdu rada nad zlato :cert:

No tak zase je fajn, že neprotestuje ;) U nás by to nejspíš kvůli té ceně neprošlo.

Novire
Neúnavná pisatelka 19792 příspěvků 12.04.18 13:05

Máme avokádově zelenou lednici a jsem max. spokojená. (Pravda, je na chodbě, ne v kuchyni).
Tahle vybraná kávová se mi líbí moc, ale nejsem si jistá, jak půjde do té kuchyně. Aby hnědé barvy nebylo moc a netlouklo se to.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4532 příspěvků 12.04.18 13:18

Mne se to moc libi :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama