Reklama

Profesionální fén na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kukly
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 12:52
Profesionalni fen na vlasy

Ahoj vsem, hledam kvalitni setrny profi fen na vlasy. V ruce jsem mela uz Valeru, Parlux (zpracovani nic moc musim rict, zadne zrovna hladke hrany, za tu cenu?)…
Ted koukam na GHD Air, Bio Ionic Gold Pro…
Doporucite nekdo z vlastni zkusenosti? :roll:

Reklama

Reakce:

31Marketa
Stálice 63 příspěvků 29.04.18 13:09

Bio ionic

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 29.04.18 13:11

Ja jdudo valery

kukly
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 13:12
@31Marketa píše:
Bio ionic

Primo ten Gold Pro? :think:

31Marketa
Stálice 63 příspěvků 29.04.18 13:40

@kukly já mám nějakou historickou verzi a nedám na ni dopustit. I můj kadernik tvrdí, ze bio ionic ma feny fakt vymakane. On sám sice používá feny stejně značky jako vlakovou kosmetiku, ale feny od bio ionicu jsou prý lepší. Neznám jejich současnou nabídku, ale ono je to asi jedno. Jde o tu iontovou techniku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama