Profesionální fén na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kukly
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 12:52
Profesionalni fen na vlasy

Ahoj vsem, hledam kvalitni setrny profi fen na vlasy. V ruce jsem mela uz Valeru, Parlux (zpracovani nic moc musim rict, zadne zrovna hladke hrany, za tu cenu?)…
Ted koukam na GHD Air, Bio Ionic Gold Pro…
Doporucite nekdo z vlastni zkusenosti? :roll:

Reklama

Reakce:

31Marketa
Povídálka 44 příspěvků 29.04.18 13:09

Bio ionic

tasa
Echt Kelišová 8784 příspěvků 29.04.18 13:11

Ja jdudo valery

kukly
Povídálka 32 příspěvků 29.04.18 13:12
@31Marketa píše:
Bio ionic

Primo ten Gold Pro? :think:

31Marketa
Povídálka 44 příspěvků 29.04.18 13:40

@kukly já mám nějakou historickou verzi a nedám na ni dopustit. I můj kadernik tvrdí, ze bio ionic ma feny fakt vymakane. On sám sice používá feny stejně značky jako vlakovou kosmetiku, ale feny od bio ionicu jsou prý lepší. Neznám jejich současnou nabídku, ale ono je to asi jedno. Jde o tu iontovou techniku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama