Reklama

Payza - je podobná Paypal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.03.17 11:54
Payza - je podobná Paypal

Ahoj, používala jsem paypal, ale nyní jsou s ním asi nějaké problémy tak jsem musela založit payzu - založení OK- na peníze co tam mají dojít zatím čekám takže funkčnost nemůžu zjisti - je v používání podobná Payplu? nebo co se liší?
 Díky

Reklama

Reakce:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 04.03.17 12:01
@Klarindas píše:
Ahoj, používala jsem paypal, ale nyní jsou s ním asi nějaké problémy tak jsem musela založit payzu - založení OK- na peníze co tam mají dojít zatím čekám takže funkčnost nemůžu zjisti - je v používání podobná Payplu? nebo co se liší?
Díky

Nevím jaké problémy by mohl mít PayPal, protože je to velká mezinárodní společnost s důvěryhodným kreditem. Payza neznám, rozhodně bych si ještě pohledala na netu oč se jedná. Mimochodem, pokud ti někdo pošle peníze přes PayPal, víš to okamžitě, protože ti od nich přijde mail o té transakci a za ty zaslané peníze společnost ručí. Nechce tě jen někdo podvést?

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.03.17 12:04
@Proto02 píše:
Nevím jaké problémy by mohl mít PayPal, protože je to velká mezinárodní společnost s důvěryhodným kreditem. Payza neznám, rozhodně bych si ještě pohledala na netu oč se jedná. Mimochodem, pokud ti někdo pošle peníze přes PayPal, víš to okamžitě, protože ti od nich přijde mail o té transakci a za ty zaslané peníze společnost ručí. Nechce tě jen někdo podvést?

Ne nechce:-) prostě jisté firmy přestali posílat peníze na PP, protože s ním měli problémy.

anansie42
Nováček 1 příspěvek 01.08.17 11:02

Payza je dost podobná Paypalu, akorát má mnohem nehoráznější poplatky za převody např. z Payzy na vlastní bankovní účet. Momentálně řeším asi to samé, co ty a asi tuším o co se jedná :-) a našla jsem na netu, že existuje pár převodních exchangerů, pomocí kterých lze peníze z Payzy převést na Paypal. Z Paypalu je totiž jednodušší a levnější dostat pak peníze na svůj účet. Dva převodníky jsou přímo schválené Payzou, poplatky jsou tam samozřejmě taky a mají určitý kurz, kterým se převádí z jedné peněženky na druhou. Zatím to nemám vyzkoušené, ale přijde mi to schůdnější a jistě i levnější, než z Payzy rovnou na účet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama