Payza - je podobná Paypal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.03.17 11:54
Payza - je podobná Paypal

Ahoj, používala jsem paypal, ale nyní jsou s ním asi nějaké problémy tak jsem musela založit payzu - založení OK- na peníze co tam mají dojít zatím čekám takže funkčnost nemůžu zjisti - je v používání podobná Payplu? nebo co se liší?
 Díky

Reakce:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 04.03.17 12:01
@Klarindas píše:
Ahoj, používala jsem paypal, ale nyní jsou s ním asi nějaké problémy tak jsem musela založit payzu - založení OK- na peníze co tam mají dojít zatím čekám takže funkčnost nemůžu zjisti - je v používání podobná Payplu? nebo co se liší?
Díky

Nevím jaké problémy by mohl mít PayPal, protože je to velká mezinárodní společnost s důvěryhodným kreditem. Payza neznám, rozhodně bych si ještě pohledala na netu oč se jedná. Mimochodem, pokud ti někdo pošle peníze přes PayPal, víš to okamžitě, protože ti od nich přijde mail o té transakci a za ty zaslané peníze společnost ručí. Nechce tě jen někdo podvést?

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 04.03.17 12:04
@Proto02 píše:
Nevím jaké problémy by mohl mít PayPal, protože je to velká mezinárodní společnost s důvěryhodným kreditem. Payza neznám, rozhodně bych si ještě pohledala na netu oč se jedná. Mimochodem, pokud ti někdo pošle peníze přes PayPal, víš to okamžitě, protože ti od nich přijde mail o té transakci a za ty zaslané peníze společnost ručí. Nechce tě jen někdo podvést?

Ne nechce:-) prostě jisté firmy přestali posílat peníze na PP, protože s ním měli problémy.

anansie42
Nováček 1 příspěvek 01.08.17 11:02

Payza je dost podobná Paypalu, akorát má mnohem nehoráznější poplatky za převody např. z Payzy na vlastní bankovní účet. Momentálně řeším asi to samé, co ty a asi tuším o co se jedná :-) a našla jsem na netu, že existuje pár převodních exchangerů, pomocí kterých lze peníze z Payzy převést na Paypal. Z Paypalu je totiž jednodušší a levnější dostat pak peníze na svůj účet. Dva převodníky jsou přímo schválené Payzou, poplatky jsou tam samozřejmě taky a mají určitý kurz, kterým se převádí z jedné peněženky na druhou. Zatím to nemám vyzkoušené, ale přijde mi to schůdnější a jistě i levnější, než z Payzy rovnou na účet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >