Pečící trouba - samočistící program

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pecuna
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 02.10.14 12:25
Pečící trouba

Holky, prosím o radu :lol:

Chceme kupovat novou troubu, tak mě zajímá, kdo máte a jak jste spokojené s funkcí VYSOUVÁNÍ PLECHU a se samočistícím programem??
Na fotkách mi to vysouvání plechu "přes dvířka! přijde dóóst praktický, ale jestli je to tak i ve skutečnosti?? :nevim:
a je ten samočistící program fakt čistící?? :lol: :think:

díky za rady, tipy, zkušenosti… :palec:

Reakce:
slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.10.14 12:43

@Pecuna Myslíš teleskopický výsuv? My vybírali troubu loni před vánoci a příteli se to zdálo zbytečné, ale nakonec to tam máme a za mě teda super. Nemusím přidržovat plech, když kontroluju. Drží to krásně samo. Samočistící program mám, ale ještě jsem ho nevyužila :oops: - nepeču často.

nahodnykolemjdouci
Stálice 81 příspěvků 02.10.14 13:02

S tímto zkušenosti nemám, ale pro inspiraci :lol:

Paní Najmanová si u sousedky pochutnává na buchtě. „Trouba vám peče dobře, že?” konstatuje mezi sousty. „Peče,” přisvědčí sousedka. „Ale těch řečí, než ho k tomu dokopu!”

kkatarinka
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 02.10.14 13:33

Tak to vysouvání je opravdu super, vysuneš a krásně to drží, můžeš polívat, kontrolovat atd.,s tím čištěním to taky zatím nevím…nezkoušela jsem, většinou vezmu hadr a vyčistím sama no

bartsch
Závislačka 4721 příspěvků 02.10.14 13:51

Teleskopické vysouvání je super, samočištící funkci má sice moje trouba taky, ale zatím jsem to nepoužila :think: Vytírám ji houbičkou.
@nahodnykolem­jdouci Zasmála jsem se :mrgreen: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >