Pediatr MUDr. Königová

10482
29.7.11 13:22

Pediatr MUDr. Königová

Zdravím,
naši pediatričku teď v létě zastupuje úžasná mladá paní dr., v kartě jsem letmo zahlédla jmenovku MUDr. Königová W., ale také jsem se mohla přehlédnout, jelikož jsem jí nechtěla tak zjevně civět do karty :wink:

chci se zeptat, neznáte náhodou někdo dr. podobného jména?
Je to pediatr, blondýnka, tak mezi 30 a 40 lety, je hrozně milá, a moc bych jí chtěla najít, ale nějak mi to nejde…

normálně chodíme k Dr. Hamáčkové, Praha 8. tahle mladší je tam na zástup celý červenec. dřív tam bývala na zástup v době dovolených jiná dr., s touhle jsem se setkala prvně.

byla bych ráda za všechny tipy
díky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3439
29.7.11 14:22

myslim, ze nema vlastni ordinaci, ale pouze zastupuje. Je moc mila, ale zkusenosti s lecenim nemam, jelikoz je mala zdrava.

Příspěvek upraven 01.08.11 v 13:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
FloraBolger
29.7.11 14:59

Taky bych řekla, že paní doktorka jen zastupuje jiné pediatry. Naši doktorku (Praha 6) zastupovala po úrazu páteře cca 1/2 - 3/4 roku. Je fakt super…chodili jsme k ní často do poradny po narození Berunky…vždycky jí zazpívala, moc ji pochválila - no balzám pro mě jako matku :lol:
Naštěstí naše stálá pediatrička taky, takže mě tak nemrzelo, když se vrátila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
10482
6.8.11 21:36

Díky moc za reakce. Je to škoda, že zrovna taková dr. nemá ordinaci :(
Já i s léčením zkušenost mám, jelikož jsme právě v téhle době prvně potřebovali u mladšího.. a za mě :palec:
fakt mi bezvadně poradila, jednak s krémíkem na hodně citlivou kůži, první, co fakt pomohl, a pak s příšerným kašlem. byla jsem hrozně spokojená, hrozně mi vyhovovala přístupem k dětem i ke mně (tím myslím styl komunikace, což je to, co mi u naší právě moc neladí.. není to moje krevní skupina, i když po odborné stránce vždycky OK.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3848
28.8.13 10:36

Ahoj, pokud je to ještě aktuální tak vím o kterou Dr. jde :) právě k ní se synem chodíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
28.8.13 13:35

@Majjasl sice to aktuální není, už se mi podařilo najít jiného lékaře, ale třeba by to pomohlo někomu jinému, nehledě na to, že by mě zajímalo, kde paní dr. ordinuje.. 8). Podle mých zkušeností byla opravdu dobrá a líbil se mi její přístup.. a co já vím, třeba budu za pár let potřebovat dr. změnit, jelikož chodíme do manželovi práce.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3848
28.8.13 15:13

@Nataša Paní doktorka je Praze 10 :) Tady je na ní kontakt http://www.detskydoktor.cz/…ova-praha10/
My k ní zatím chodíme jenom měsíc

Příspěvek upraven 09.12.13 v 15:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
28.8.13 15:33

@Majjasl
díky, :kytka:
je pravda, že i na tomhle serveru jsem jí tehdy hledala a nebyla tam.. Jsem za ní ráda, že má svojí ordinaci. věřím, že budeš spokojená. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.14 08:02

Mudr. Königová Waschmut

Ahoj.
Paní doktorka má ordinaci Praha 15 - Horní Měcholupy, ul. Boloňská 312

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...