Penzion Ida, Šumava

53
23.2.16 21:58

Penzion Ida, Šumava

Dobrý den, byla jste některá v penzionu Ida na Šumavě? Zajimalo by mě, jaké to tam je. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
23.2.16 22:03

Je to v Zátoni? myslím, že jsem kdysi dávno v penzionu tohoto jména byla,, bylo to asi pár km od Lenory kousek od vlaku Zátoň, kouske od Boubína. Bylo to tam fajn, ale už je to asi 10 let zpátky, ještě jsme neměla děti, byli jsme tam s mamkou, a celý den víkend jsme lítaly po túrách, daly jsme 60km. ubytování bylo docela pěkný, nic výraznýho si tam nepamatuju, takže to bylo dobrý, nic špatně, jídlo jsme měli snídaně, myslím že pečivo a nějaký salám a sýr. a vaří tam dobře, dali jsme si tam k večeři výborný borůvkový knedlíky. ale podrobnosti si fakt nevzpomenu, co se týče toho penzionu, je to hrozně dávno..jen mě ten název praštil do očí. je to kousek do Boubína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
23.2.16 22:19

Byli jsme tam a docela to šlo, není to nic extra, ale ani nic hroznýho. Ale okolí je nádherný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
23.2.16 22:21

@slavuska1 jo, borůvkový knedlíky byly luxusní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
24.2.16 17:18

@atominnka a kdy jste tam byla? My nepotrebujem luxus, stejne budem cely den pryč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
24.2.16 21:14

@ilona87 heh, 100% to bylo před dětma, takže tak 6-7let zpět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
25.2.16 06:52

@atominnka tak to uz je dlouho. Tak snad to tam bude ok.
Ono sehnat penzion s polopenzi a aspon hristem v teto obladsti je drina, kdyz se nechcete zruinovat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
25.2.16 09:12

@ilona87 já myslím, že tobude v cajku, kolem penzionu chodíme každý rok a myslím, že se to tam celkem zvedlo - co se úpravy okolí týče. A pokaždé tam jsou hosti, takže to určitě špatné mnebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama