Penzión pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Coffee123
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 22:39
Penzion pro deti

Zdravim, hledám penzion v ČR pro mě manžela a dceru. Na netu je toho hodně ale radsi bych neco overeneho :) jake jsou prosim vase zkušenosti? Chceme na 3 noci nekdy v říjnu, vlastně nemáme přesný požadavky pro nás dva, hlavně ať je to přizpůsobený dceři (20 mesicu) moc dekuji za jakoukoli radu :)

Reakce:
Aqualech
Kecalka 191 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 22:52

@Coffee123
My byli v Babyhotel Karolinka

IvaB
Kelišová 6268 příspěvků 28 inzerátů 05.09.18 00:02
@Aqualech píše:
@Coffee123
My byli v Babyhotel Karolinka

My také :palec:

https://www.babyhotelvranov.cz/

Jogrr
Závislačka 4448 příspěvků 05.09.18 00:42

Vazne je Karolinka takovy vrchol? Na bookingu nic moc recenze, adekvatni zajisteni nasich pozadavku jsem nasla v Rakousku a jejich Kinderwelt.

sepru
Kecalka 242 příspěvků 05.09.18 09:02
@Coffee123 píše:
Zdravim, hledám penzion v ČR pro mě manžela a dceru. Na netu je toho hodně ale radsi bych neco overeneho :) jake jsou prosim vase zkušenosti? Chceme na 3 noci nekdy v říjnu, vlastně nemáme přesný požadavky pro nás dva, hlavně ať je to přizpůsobený dceři (20 mesicu) moc dekuji za jakoukoli radu :)

Hotel Peklo Josefův Důl? Je to hotel přímo pro děti. My tam tedy nebyli, ale známí si to chválí a jezdí pravidelně 2× ročně

modletin123
Stálice 64 příspěvků 05.09.18 09:08

Orlické hory, Deštná, Alfa rezort. doporučuji, byli jsme tam v srpnu, záleží odkud jste, abyste nejeli daleko

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >