Pepino test- barvivo

161
29.12.19 17:34

Pepino test- barvivo

Zdravím Vás, zakládám nové téma, protože kvality testů se mění a co platilo před rokem, může být dnes jinak. :D Můj dotaz zní- od středy mi vychází pozitivní testy, včera jsem zkoušela mammatest, byla tam krásná druhá čárka, sic ne stejná ale pekna. Protože jsem měla doma už jen test Pepino v zásobě, tak jsem dnes zkusila ten a čárka výrazně slabší. Jaké máte zkušenosti s tímto testem? Je možné, že má stále málo barviva? Jsem po čtyřech spontánních potratech a testy vždy začaly slábnout, tak jsem trochu nervózní. Vím také, že se má testovat stejnými testy, ale jak jsem psala, mammatest došel, tak jsem zkusila tenhle :) Děkuji za odpovědi a zkušenosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2961
29.12.19 18:10

Ahojky, myslím, že mamatest je jeden z nejspolehlivějších :lol:
Všichni strašně chválí dr.maxe ale já s nim mám špatnou zkušenost :think: Zítra bych doběhla do lékárny pro mamatest a nebo si došla na krev a tam budeš mít 100% jistotu :hug: já si dělala i digital CB :lol:
Tady máš srovnání - jinak dnes jsem 10tt+2 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
29.12.19 18:36
@petula.bir píše:
Ahojky, myslím, že mamatest je jeden z nejspolehlivějších :lol:
Všichni strašně chválí dr.maxe ale já s nim mám špatnou zkušenost :think: Zítra bych doběhla do lékárny pro mamatest a nebo si došla na krev a tam budeš mít 100% jistotu :hug: já si dělala i digital CB :lol:
Tady máš srovnání - jinak dnes jsem 10tt+2 :srdce:

Moc gratuluju k těhotenství :srdce: Do lékárny se dostanu v úterý, tak aspoň by byla čárka ještě zřetelnější :D Jinak to docela čumim, že Dr.Max vyšel takhle slabej 8o a mamatest z odpolední moči máš takovej silnej.. Já jsem dneska teprve 12 dpo, ale termín MS jsem měla včera, mám krátkej cyklus a dřív ovulaci :) No a jinak ten zelenej je test Pepino a foceno až po zaschnutí a druhej mamatest dělaný včera ráno :) Tak jsem nervózní, že ten Pepino z dneška je tak slabej :? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
29.12.19 18:57

Taky se mi stalo, že jeden den jsem měla slabší test než předchozí.. (stejná značka) Tak jsem zkusila odpoledne další a už zas byla čárka výrazná. Proste méně barviva.. Ale nervózní jsem byla taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
29.12.19 19:04
@Kskaja píše:
Taky se mi stalo, že jeden den jsem měla slabší test než předchozí.. (stejná značka) Tak jsem zkusila odpoledne další a už zas byla čárka výrazná. Proste méně barviva.. Ale nervózní jsem byla taky.

Já bych to právě tak nehrotila, kdybych si neprošla všemi těmi potraty noo.. Vím, že mi nezbývá nic jiného než zkusit mamatest zítra nebo pozítří, ale chtěla jsem se trochu uklidit tím, že někdo další má stejnou nebo podobnou zkušenost :) Tak děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
30.12.19 11:46

Tak pro všechny, které by zajímalo vývoj, tak dnešní druhá čárka na Pepinu je výraznější, tak snad je zatím všechno v pořádku a Pepino má opravdu méně barviva než třeba mamatest :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat