Pes a králík?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
3.5.22 20:34

Pes a králík?

Dobrý den, mám malého pejska (čivava) a jsou jí cca 2 roky. Chtěla bych ji pořídit kamaráda, aby tady nebyla sama, když jsem ve škole, ale druhého pejska si do bytu 2+1, kde žiji s mamkou dovolit nemohu. Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že by si má čivava, fenka, dobře sedla s králíčkem? Nějakým menším? Nebo máte někdo nějakou zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1462
3.5.22 20:49

My máme králíčka a psa. Králičici jsme měli jako první, teď přibyl pejsek a není problém :) Ale je to asi individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
3.5.22 21:00

No, vzhledem k tomu jak velkou potřebuje králík klec a kolik místa zaberou věci pro něj.. jako seno, podestýlka, granule…tak mi přijde, že na prostor je méně náročná druhá čivava :nevim: :lol: a určitě je pro psa lepší kámoš další pes než králík…a to nemluvím o tom, ze králík asi úplně nestojí o to byt psí hračka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
3.5.22 21:00

U nas by asi bylo brzy po králíkovi :D A myslím, že klec s králíkem nebo čivava vyjde co se týče místa úplně nastejno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55782
3.5.22 21:10

@MatildaMatilda to je fakt, ten pidi pes zabere mnohem méně místa :mrgreen: Navíc než si na sebe zvyknou může trvat docela dlouho a stejně to pro psa nebude takový kamarád jako druhý pes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
3.5.22 21:27

Rozhodně k čivavě králíka ne. Prostoru králík s klecí ti zabere víc místa než druhý pelíšek s čivavou. A ne každý králík je přátelský a umí pěkně prskat. Když mu čistím klec tak ho dávám k psovi, aby se zabavil.Pes ho očuchal, králík začal dupat, prskat a chudák pes ustoupil ze staženým ocasem a přitom je daleko větší než králík. Mohlo by stát že si králík udělá hračku s čivavy. Navíc já už mám už třetího králíčka a vždycky jsem naletěla slovům že bude malý a nevyroste.Ta poslední potvora má aspoň 2 kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
3.5.22 21:51

Králík zabere víc místa jak čivava a pak záleží na konkrétním kusu, taky se králík může psa bát nebo ho pes může zakousnout :nevim: určitě to nebude pro psa kámoš na chvíle, kdy je sám doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19323
3.5.22 21:54
@Nicole 1234 píše:
U nas by asi bylo brzy po králíkovi :D A myslím, že klec s králíkem nebo čivava vyjde co se týče místa úplně nastejno.

U más by bylo brzy po psí atrapě. :mrgreen:
Ale jo, králík nějaký prostor potřebuje. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 21:57

Souhlasím s názory výše. Čivava je co do prostoru, tak i ohledně péče míň náročná než králík. A ne každá čivava chce společnost. Té naší vadí i králík i jiný pes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19323
3.5.22 21:57
@mamule42 píše:
Rozhodně k čivavě králíka ne. Prostoru králík s klecí ti zabere víc místa než druhý pelíšek s čivavou. A ne každý králík je přátelský a umí pěkně prskat. Když mu čistím klec tak ho dávám k psovi, aby se zabavil.Pes ho očuchal, králík začal dupat, prskat a chudák pes ustoupil ze staženým ocasem a přitom je daleko větší než králík. Mohlo by stát že si králík udělá hračku s čivavy. Navíc já už mám už třetího králíčka a vždycky jsem naletěla slovům že bude malý a nevyroste.Ta poslední potvora má aspoň 2 kg :mrgreen:
:think: Myslím, že se Jean-Claude Van Damme se učil kop s otočkou asi u králíka. :think: A taky gjaku mavaši geri. :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat