Pes kýchá při hře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 376 příspěvků 29.10.18 20:45
Pes kýchá při hře

Prosím všechny kynology i nekynology… mám pomeraniana, budou mu 3 roky. A někdy, zejména, když si hrajeme kýchá… Třeba i několikrát za sebou. Četla jsem, že to tak někdy může být. Tak se vás chci zeptat, jestli váš pes taky nekýchá. Ale zajímalo by mě proč, jaký je mechanismus… ano, jsem pejskař. :lol: Tak děkuji moc.

Reakce:

sakota
Kelišová 5498 příspěvků 29.10.18 20:53

Mám dojem, že jsem někde četla v nějaké eto knize, že to znamená z jeho strany ujištění, že jde o hru. Ale už je to dlouho, ruku do ohně za to nedám.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 376 příspěvků 29.10.18 21:03
@sakota píše:
Mám dojem, že jsem někde četla v nějaké eto knize, že to znamená z jeho strany ujištění, že jde o hru. Ale už je to dlouho, ruku do ohně za to nedám.

Děkuji

Levandulina
Kelišová 5584 příspěvků 18 inzerátů 29.10.18 21:07

My když přijdeme na návštěvu k rodičům, Tak jejich pes nás vítá a pak si hrajeme a taky kýchá. Říkali jsme si, jestli na nás nemá alergii :mrgreen: Ale on je rád, že nás vidí :)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 376 příspěvků 29.10.18 21:08
@Levandulina píše:
My když přijdeme na návštěvu k rodičům, Tak jejich pes nás vítá a pak si hrajeme a taky kýchá. Říkali jsme si, jestli na nás nemá alergii :mrgreen: Ale on je rád, že nás vidí :)
:) tak to asi bude z radosti, když jdeme na procházku, tak taky kýchá :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7604 příspěvků 29.10.18 21:09
@DzungaracekChlu­pacek píše:
Prosím všechny kynology i nekynology… mám pomeraniana, budou mu 3 roky. A někdy, zejména, když si hrajeme kýchá… Třeba i několikrát za sebou. Četla jsem, že to tak někdy může být. Tak se vás chci zeptat, jestli váš pes taky nekýchá. Ale zajímalo by mě proč, jaký je mechanismus… ano, jsem pejskař. :lol: Tak děkuji moc.

Ahoj,

dělali nám to oba dva jorkšíři - fenku jsme dokonce naučili kýchat na povel :mrgreen: Náš pitbull to ale nedělá :mrgreen:

geileenka
Extra třída :D 11377 příspěvků 29.10.18 21:14

Jestli je to spíše takové jakoby popadání dechu, kašlání, tak to se prý děje psům s krátkým čumákem při vzrušení, že se jim nějak přimáčkne měkké patro a přicpe jim to vzduch. Prý stačí zacpat nos nebo otevřít tlamu, aby se nadechli pusou. Nebezpečné to není.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 376 příspěvků 29.10.18 21:19
@geileenka píše:
Jestli je to spíše takové jakoby popadání dechu, kašlání, tak to se prý děje psům s krátkým čumákem při vzrušení, že se jim nějak přimáčkne měkké patro a přicpe jim to vzduch. Prý stačí zacpat nos nebo otevřít tlamu, aby se nadechli pusou. Nebezpečné to není.

To spíš ne. Ale děkuji. :)

@chs.jasmin píše:
Ahoj,dělali nám to oba dva jorkšíři - fenku jsme dokonce naučili kýchat na povel :mrgreen: Náš pitbull to ale nedělá :mrgreen:

Tak to je zajímavý, děkuji :) :mrgreen:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 29.10.18 21:20

Jo, nekdy to taky dela, nebo tak nejak vydechuje nosem. A nemam ani pomeraniana, ani psa s kratkym cumakem. Neresila bych to.

Luczia
Stálice 70 příspěvků 29.10.18 21:20

Nas pes to dela taky je mu 8 let dela to od malička, kdyz si hraje, nebo vi ze pujdeme ven je to labrador.. pokazde kdyz ma radost.. druhy pes to od nej okoukal a dela to taky :mrgreen: to je prozmenu bulterier :mrgreen:

Moncaq
Kecalka 221 příspěvků 29.10.18 21:30

Mame retrivra a taky obcas kycha pri hre. A kdyz si lehne na zada a zakloni hlavu (treba kdyz ho skrabeme na brise), tak to kycha vzdy a to teda stoji za to :D uz jsem rikala, ze ho budu skrabkat v plastence :D

Ivčis
Závislačka 3832 příspěvků 29.10.18 21:51

Naše fena zas když se o ní mluví tak se začne protahovat. Děláme si srandu ze jako nám naznačuje ze nás má na háku a o ní vlastně řeč vůbec není.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 376 příspěvků 30.10.18 12:22

Děkuji moc všem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >