Pes kýchá při hře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 29.10.18 20:45
Pes kýchá při hře

Prosím všechny kynology i nekynology… mám pomeraniana, budou mu 3 roky. A někdy, zejména, když si hrajeme kýchá… Třeba i několikrát za sebou. Četla jsem, že to tak někdy může být. Tak se vás chci zeptat, jestli váš pes taky nekýchá. Ale zajímalo by mě proč, jaký je mechanismus… ano, jsem pejskař. :lol: Tak děkuji moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinesakota
Kelišová 5599 příspěvků 29.10.18 20:53

Mám dojem, že jsem někde četla v nějaké eto knize, že to znamená z jeho strany ujištění, že jde o hru. Ale už je to dlouho, ruku do ohně za to nedám.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 29.10.18 21:03
@sakota píše:
Mám dojem, že jsem někde četla v nějaké eto knize, že to znamená z jeho strany ujištění, že jde o hru. Ale už je to dlouho, ruku do ohně za to nedám.

Děkuji

Levandulina
Kelišová 6013 příspěvků 22 inzerátů 29.10.18 21:07

My když přijdeme na návštěvu k rodičům, Tak jejich pes nás vítá a pak si hrajeme a taky kýchá. Říkali jsme si, jestli na nás nemá alergii :mrgreen: Ale on je rád, že nás vidí :)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 29.10.18 21:08
@Levandulina píše:
My když přijdeme na návštěvu k rodičům, Tak jejich pes nás vítá a pak si hrajeme a taky kýchá. Říkali jsme si, jestli na nás nemá alergii :mrgreen: Ale on je rád, že nás vidí :)
:) tak to asi bude z radosti, když jdeme na procházku, tak taky kýchá :lol:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8156 příspěvků 29.10.18 21:09
@DzungaracekChlu­pacek píše:
Prosím všechny kynology i nekynology… mám pomeraniana, budou mu 3 roky. A někdy, zejména, když si hrajeme kýchá… Třeba i několikrát za sebou. Četla jsem, že to tak někdy může být. Tak se vás chci zeptat, jestli váš pes taky nekýchá. Ale zajímalo by mě proč, jaký je mechanismus… ano, jsem pejskař. :lol: Tak děkuji moc.

Ahoj,

dělali nám to oba dva jorkšíři - fenku jsme dokonce naučili kýchat na povel :mrgreen: Náš pitbull to ale nedělá :mrgreen:

Uživatel je onlinegeileenka
Extra třída :D 11824 příspěvků 29.10.18 21:14

Jestli je to spíše takové jakoby popadání dechu, kašlání, tak to se prý děje psům s krátkým čumákem při vzrušení, že se jim nějak přimáčkne měkké patro a přicpe jim to vzduch. Prý stačí zacpat nos nebo otevřít tlamu, aby se nadechli pusou. Nebezpečné to není.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 29.10.18 21:19
@geileenka píše:
Jestli je to spíše takové jakoby popadání dechu, kašlání, tak to se prý děje psům s krátkým čumákem při vzrušení, že se jim nějak přimáčkne měkké patro a přicpe jim to vzduch. Prý stačí zacpat nos nebo otevřít tlamu, aby se nadechli pusou. Nebezpečné to není.

To spíš ne. Ale děkuji. :)

@chs.jasmin píše:
Ahoj,dělali nám to oba dva jorkšíři - fenku jsme dokonce naučili kýchat na povel :mrgreen: Náš pitbull to ale nedělá :mrgreen:

Tak to je zajímavý, děkuji :) :mrgreen:

Azeretereza
Závislačka 2526 příspěvků 29.10.18 21:20

Jo, nekdy to taky dela, nebo tak nejak vydechuje nosem. A nemam ani pomeraniana, ani psa s kratkym cumakem. Neresila bych to.

Luczia
Stálice 73 příspěvků 29.10.18 21:20

Nas pes to dela taky je mu 8 let dela to od malička, kdyz si hraje, nebo vi ze pujdeme ven je to labrador.. pokazde kdyz ma radost.. druhy pes to od nej okoukal a dela to taky :mrgreen: to je prozmenu bulterier :mrgreen:

Moncaq
Kecalka 244 příspěvků 29.10.18 21:30

Mame retrivra a taky obcas kycha pri hre. A kdyz si lehne na zada a zakloni hlavu (treba kdyz ho skrabeme na brise), tak to kycha vzdy a to teda stoji za to :D uz jsem rikala, ze ho budu skrabkat v plastence :D

Ivčis
Závislačka 4060 příspěvků 29.10.18 21:51

Naše fena zas když se o ní mluví tak se začne protahovat. Děláme si srandu ze jako nám naznačuje ze nás má na háku a o ní vlastně řeč vůbec není.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 30.10.18 12:22

Děkuji moc všem :)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 27.11.18 19:51

Ještě se chci zeptat, prosím, můj pes mě někdy začne strašně olizovat :lol: (hlavně na nosu),já vím, že to znamená, že mě má rád, ale mě přijde divný, že mě tak strašně olizuje a nemůže přestat… Myslíte, že mě tak strašně miluje? :lol: děkuji

PaníBovaryová
Závislačka 4371 příspěvků 27.11.18 20:03

nos je oblíbené místo :palec: ale já to moc nedovoluju, vzhledem k tomu, co je schopný sežrat :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >