Pes štěká na nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ginnypot
Povídálka 44 příspěvků 24.07.18 12:43
Pes štěká na nic

Zdravim. Mam problem - muj pes.
Nikdo tohle nedelala, stekala jenom na povel „haf“ a stekla. Ale ted je to neustale. Ja treba sedim v obyvaku, koukam na televizi a z loznice se ozyva stekot treba i 10 minut - jdu tam, napomenu ji a stejne steka znova. (Lezi pod posteli a steka tam).
Driv jsem si myslela, ze neco chce - ven, dobrutku, pomazlit, ale nic z toho to nebylo. Obcas mi jen tak vecer lezi u postele, a knuci a pak steka - z niceho nic.
Tohle dela snad posledni 2 mesice, jindy jen tak z niceho nic nestekala. Bydlime v prvnim patre a obcas kdyz prichazim domu, tak slysim uz z balkona jak steka - a vzdycky ji najdu pod posteli. Nevite nekdo, co by to mohlo zpusobovat? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11591 příspěvků 24.07.18 12:51

Pokud jste v paneláku, asi slyší zvuky z vedlejších pokojů. Sousedi asi mají radost :roll:

Windy
Kecalka 203 příspěvků 24.07.18 13:13

Máme to dost podobně…Bydlím v RD a když je na dvoře sám dokáže štěkat tak dlouho, dokud na něho někdo z nás nevlítne. Já už jsem kolikrát tak na nervy, že na něho vlítnu s lžicí na boty, se slovy, že ho zpráskám jako psa, stáhne ocas a jde domů, ale do deseti minut je zase venku a řve.
U nás je to způsobený tím, že ho máme z útulku, takže syndrom opuštěného psa :,( . Přitom se má u nás jako v bavlnce a je to opravdu šťastný pes.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 24.07.18 13:20

@ginnypot nevím, jestli to bude stejný případ, ale tohle dělal sousedův pes. Nějak těžce nesl odjezd majitelů, ale i když třeba šli jen na nákup. Byl schopný klidně 3-4 hodiny výt před barákem, nešlo to vydržet. A tak vyl dokud se majitelé zase nevrátili, díkybohu někdo z nich byl většinou doma. Když tam vyje i sama, nemá taky nějakou hrůzu z odloučení? Ale řešila bych to kdyžtak s nějakým profíkem, v bytě z vás jinak sousedi začnou lézt po zdi. Co se stalo před 2 měsíci, když začala?

janablizkova
Kecalka 480 příspěvků 24.07.18 13:38

Moji známí ted koupily obojek proti štěkání a prý je to perfektní.Mrkni ještě na internetu je tam toho víc.

https://www.canicom.cz/…ekaci-obojky?…
https://www.elektronickeobojkypropsy.cz/…i-obojky-a49?…

Russet
Extra třída :D 11591 příspěvků 24.07.18 13:42
@janablizkova píše:
Moji známí ted koupily obojek proti štěkání a prý je to perfektní.Mrkni ještě na internetu je tam toho víc.https://www.canicom.cz/…ekaci-obojky?…

Aha. Takže elektrošoky :P Jak kruté…

Windy
Kecalka 203 příspěvků 24.07.18 13:46

@janablizkova Taky se mi tahle varianta moc nelíbí :nevim:
Spíš bych pátrala co se před těmi dvěma měsíci změnilo, že začala štěkat pod postelí.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 24.07.18 13:51

Třeba cítí ducha :lol:

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.07.18 13:53

@ginnypot mě takhle neustále ječí morče. A to je vražda pro uši, co bych dala za štěkajícího psa :mrgreen: ale jinak když hlídáme babi psa, tak stojí, čučí do blba a ňafe. Já už se bála ducha a nakonec jsme zjistili, že se bojí stínu v chodbě, hrdina :lol:

PupuP
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 24.07.18 13:54

náš štěká uprostřed noci a všechny vzbudí :roll: asi vidí ducha

Russet
Extra třída :D 11591 příspěvků 24.07.18 14:01
@_0812_ píše:
@ginnypot mě takhle neustále ječí morče. A to je vražda pro uši, co bych dala za štěkajícího psa :mrgreen: ale jinak když hlídáme babi psa, tak stojí, čučí do blba a ňafe. Já už se bála ducha a nakonec jsme zjistili, že se bojí stínu v chodbě, hrdina :lol:

Dvě andulky taky umí udělat rámus. Ale uštěkaný pes je na budku.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 24.07.18 14:03
@janablizkova píše:
Moji známí ted koupily obojek proti štěkání a prý je to perfektní.Mrkni ještě na internetu je tam toho víc.https://www.canicom.cz/…ekaci-obojky?…

strašný. každý, kdo tohle objedná, by měl vrátit psa

Russet
Extra třída :D 11591 příspěvků 24.07.18 14:18
@Lalelale píše:
strašný. každý, kdo tohle objedná, by měl vrátit psa

Já nakoukla a hned mi tady vyskakuje na ně reklama :zed:

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 24.07.18 14:20

@ginnypot Pokud se tahle změna stala náhle, tak první cesta by měla být k veterináři, třeba problém se štítnou žlázou zvyšuje hladinu úzkosti. Pokud je pes zdravý tak se zamyslete, co se u vás změnilo, pes nebude štěkat bezdůvodně. Mě takhle jednou taky „bezdůvodně“ štěkala čuba na vchodové dveře (jsme v paneláku) vždycky mezi 10-12 hodinou večerní. Nakonec jsem na chodbě našla netopýra a vyhodila ho ven a bylo po štěkání. Pokud na nic nepřijdete tak doporučuji jít se psem na cvičák kde vám poradí co dělat proti štěkání.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 24.07.18 14:36

@Russet @Lalelale
Zase takova hruza to neni. Nefunguje to tak, ze pes zasteka a probije ho 220 V. Kdyz uz si clovek se psem nevi rady a fakt to stekani nejde odnaucit, je to fajn pomucka. Ale musi se to umet pouzivat. Jednak to pri prvnich dvou zastekani varovne zapiska a jednak se tam da nastavit intenzita. Smyslem neni psa probit elektrikou, ale stekani mu zneprijemnit. Ostatne proto se to spravne jmenuje elektronicky obojek a ne elektricky obojek (ktery muze evokovat elektricke kreslo).

@ginnypot
Nez bych poridila elektronicky obojek, pro jistotu bych psa nechala prohlednout poradne veterinarem, vcetne rozboru krve a podobne. A zavirala bych dvere do loznice :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >