ADHD a sirup eye Q

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 11:40
Petul

Dobrý den :mavam: moje dcera má adhd tedkom bere sirup eye q jak jste vy stim spokojeni a pomohlo to vašemu dítěti

Reakce:
axlpol
Závislačka 2765 příspěvků 74 inzerátů 07.11.18 12:44

…je to rybí olej + další oleje,takže nic světoborného.Kluci to brali,protože se dělá už od 1roku věku............mělo jim to zklidnit nervový systém,pomáhat vývoji.No nevím,nic zázračného jsem nepozorovala,takže bych zázrak nečekala ani (u diagnostikovaného)ADHD.

stinga
Kelišová 5843 příspěvků 3 inzeráty 25.11.18 20:06
eye q - jak podáváte?

koupila jsem dceři sirup eye q s vanilkovou příchutí, dcera ho vůbec nechce polknout, že je hnusný, když jí ho podám stříkačkou, tak to celé vyplive na zem - obávám se, že když bych ho do něčeho zamíchala, tak už nebude chtít ani to jídlo, nechce už ani sirup Multisanostol, který ji dosud velmi chutnal,– jaké máte zkušenosti a rady ?

Jakie
Nováček 7 příspěvků 24.01.19 13:32

my jsem brali eye q také vanilkové. nejdříve to dcera nechtěla, pak jsem ji donutila, musela to zapít. no efekt po roce je prakticky nulový. v jiné diskusi tady jsem našla příběh nějakého pána, který koupil něco švédského, jmenuje se to Zinzino. již tři měsíce bereme a od druhého měsíce velký pokrok, zklidnění, dokáže se soustředit. ve školce si také všimli. Ale hlavně mají nějakou variantu, že se to rozpustí ve vodě a chutná to jako citronová šťáva. malá ani neví, že jí to dávám. tak snad to bude fungovat i dál.

stinga
Kelišová 5843 příspěvků 3 inzeráty 24.01.19 17:11

@Jakie dík za tip

astoret
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 24.01.19 17:16

dcera je divoká, ale nemá adhd, prý by to mělo i zklidnovat, ale u nás žádný rozdíl, ale tak rybí olej je zdravý, tak to dávám, ale jinak nic..

Jakie
Nováček 7 příspěvků 24.01.19 17:58
@astoret píše:
dcera je divoká, ale nemá adhd, prý by to mělo i zklidnovat, ale u nás žádný rozdíl, ale tak rybí olej je zdravý, tak to dávám, ale jinak nic..

jenže jak jsem zjistila, eyeQ není rybí olej. je to jen omega3 s něčím navíc. ten co bereme my, má v sobě rovnou D3 vitamín a polyphenol tj. je právě tak 10× silnější než ostatní přípravky na trhu. proto asi funguje bych řekla. :roll: 8o

illon
Povídálka 32 příspěvků 22.02.19 20:35

@Jakie Dobry vecer, muzu se zeptat kde vyrobek seženu? :D

Jakie
Nováček 7 příspěvků 23.02.19 15:09

poslal jsem zprávu

Váš příspěvek
Reklama